Vladimira Kļičko treneris neizslēdz boksa leģendas iespējamo atgriešanos ringā

Entonijs Džošua, Vladimirs Kļičko, sportazinas.com
Entonijs Džošua un Vladimirs Kļičko | Foto: Reuters

Leģendārā boksera Vladimira Kļičko treneris Džonatans Bankss neizslēdz iespēju, ka 43 gadus vecais boksa veterāns varētu atgriezties ringā.

“Aptuveni pirms nedēļas mums par šo tēmu bija saruna. “Bankss atklāja medijam TMZ. “Tagad es varu teikt, ka viss ir iespējams. Teicu viņam – ja tas ir tas, ko tu vēlies, tev būt 100% mans atbalsts.”

Kļičko būtu krietni vecāks par saviem pretiniekiem smagsvaru divīzijā, ja viņš izlemtu atgriezties. Šobrīd vadošie bokseri šajā svara kategorijā ir Endijs Ruiss (30 gadi), Deontejs Vailders (33), Taisons Fjūrijs (31) un Entonijs Džošua (29). Elitē gan šobrīd vēl spējis noturēties 40 gadus vecais Luiss Ortiss.

Bankss pilnībā atbalstīs Kļičko, ja viņš izlems atgriezties, kā arī tic, ka ukrainis ir uz to spējīgs.

Kļičko savas karjeras laikā aizvadījis 69 cīņas, no kurām 64 tikušas uzvarētas, bet 53 no tām beigušās ar nokautu. Savukārt piecos dueļos viņš zaudējis, no kuriem četros ticis nokautēts. Pēdējos divos dueļos 2015. un 2017. gadā viņš pārliecinoši zaudēja Fjūrijam un Džošua. Tās bija viņa pirmās neveiksmes pēc 22 uzvaru sērijas.

Tikmēr viņa brālis, 48 gadus vecais tagadējais politiķis Vitālijs Kļičko, karjeru noslēdza 2012. gadā ar uzvaru pret Manuelu Čaru. Viņš savas karjeras 47 cīņās uzvarēja 45 reizes, bet zaudējumus piedzīvoja divreiz – 2003. gadā pret Lenoksu Lūisu un 2000. gadā pret Krisu Birdu.

Brāļi Kļičko laikā no 2004. līdz 2015. gadam tika uzskatīti par pasaules vadošajiem bokseriem smagsvaru kategorijā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par