Vlasičs: ja mūs nepalaidīs uz Olimpiādi, ienīdīšu NHL visu atlikušo karjeru

30/06/2017 11:20

Nacionalas hokeja līgas (NHL) Sanhosē “Sharks” komandas un regulārs Kanādas izlases dalībnieks aizsargs Marks-Eduards Vlasičs izteicis savu negatīvo viedokli par situāciju, kas saistīta ar NHL komandu spēlētāju nedošanos uz Olimpiskajām spēlēm Phjončanā.

“3. aprīlī Gerijs Betmens (NHL komisārs) paziņoja, ka NHL spēlētāji nepiedalīsies Olimpiādē. Sākumā nodomāju, ka viņš ir piemirsis, ka Joku dienu bija jau pirms divām dienām,” sarunā ar CBC stāsta aizsargs. “Tas notika nedēļu pirms Stenlija kausa izcīņas sākuma. Ideāls plāns priekš līgas – visi mazliet parunās par to, bet pēc tam ātri aizmirsīs.”

“Vīlies – nav pietiekami stiprs vārds, lai noraksturotu manas sajūtas. Situācija ir nepieņemama. NHL spēlētājiem jāspēlē Olimpiādē divu iemeslu dēļ: pirmkārt, visiem labākajiem Pasaules hokejistiem ir jāpiedalās; otrkārt, Olimpiāde ir lielisks veids kā popularizēt hokeju. Ja NHL spēlētāji nedosies uz Phjončanu, tad visu atlikušo karjeru NHL pavadīšu ar neapmierinātību un naidu pret līgu.”

“Aleksandrs Ovečkins teica, ka viņš tik un tā piedalīsies Olimpiādē, bet situācija nav tik vienkārša, jo spēlētajiem ir kontrakti. Kādas sankcijas sekos pret tiem, kas pretosies līgas vadībai? Diskvalifikācija? Domāju, viss ir hokejistu rokās. Ja desmit, no spēlētājiem, kas piedalījās Pasaules kausā, pateiks, ka dosies uz Olimpiādi, tad līgai nāksies pārskatīt savu lēmumu.”

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…