Voinovs par pievienošanos “Avangard”: Hārtlija trenētais Ziemeļamerikas hokeja stils būs liels pluss

Vjačeslavs Voinovs, sportazinas.com
Foto: bluelinestation.com

Latvijas vīriešu hokeja valstsvienības galvenā trenera Boba Hārtlija vadītās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Omskas “Avangard” jaunpienācējs atzinis, ka kanādiešu speciālista piedāvātais ziemeļamerikāņu hokeja stils nāks viņam par labu.

“Es neteiktu, ka pievienošanās “Avangard” komandai notika negaidīti. Es runāju ar kluba prezidentu Maksimu Sušinski un spējām atrast kopīgu valodu,” atklāja 29 gadus vecais aizsargs.

“Man bija vairāk jautājums par to, vai es gribu pārcelties uz KHL un domāju, ar kādu nolūku mani izmantos. Hārtlija sistēma, kas liek spēlēt Ziemeļamerikas hokeju ir liels pluss,” piebilda Voinovs.

Krievu hokejists atzina: “Es jau kādu laiku vēroju, kā spēlē “Avangard” – pētīju spēles stilu, dažādas shēmas un pārējās lietas ap hokeju. Domāju, ka ar Hārtlija treniņu procesa iepazīšanos nebūs lielas problēmas.”

Kā zināms, Voinovs aizvadītajā nedēļā parakstīja vienas sezonas vienošanos ar Omskas komandu, bet iepriekšējo sezonu pilnībā izlaida.

Jau vēstīts, ka 2014. gada oktobrī viņš ASV tika aizturēts par uzbrukumu sievai. Par dzīvesbiedres piekaušanu tā brīža Losandželosas “Kings” hokejistam tika piespriests trīs mēnešu cietumsods, no kura viņu atbrīvoja priekšlaicīgi, bet pēc tā viņš tika diskvalificēts no NHL.

Vēlāk hokejists atgriezās Krievijā, kur trīs sezonas pārstāvēja Sanktpēterburgas SKA rindas, bet pirms aizvadītās sezonas neparakstīja līgumu ar nevienu KHL komandu, jo cerēja, ka viņa NHL diskvalifikācija tiks atcelta. Rezultātā, Voinovs izlaida veselu gadu.

Šajā pavasarī NHL pagarināja Voinova diskvalifikāciju līdz nākamā gada vasarai, tomēr arbitrāžas tiesa to nolēma samazināt līdz 2019./2020. gada sezonas vidum. Voinovs NHL varēs atgriezties gaidāmās sezonas vidū. Pats hokejists nenoliedz, ka viņam ir vēlme vēl uzspēlēt NHL, kur interesi par viņu iepriekš izrādīja vairākas komandas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par