Vokers: Džordana teiktais izmainīja manu dzīvi

Kemba Vokers, Maikls Džordans, sportazinas.com
Foto: AP

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Šarlotas “Hornets” īpašnieka Maikla Džordana teiktais izmainījis saspēles vadītāja Kembas Vokera dzīvi uz visiem laikiem.

Jau ziņots, ka Vokers pēc astoņām sezonām “Hornets” sastāvā pievienojies Bostonas “Celtics” vienībai, noslēdzot četru gadu līgumu, kas viņam ļaus kopumā nopelnīt 141 miljonu dolāru.

“Esmu parādā Šarlotai visu,” vietnē “The Players Tribune” izteicās Vokers. “Pirms mani draftēja ar devīto numuru, līdzjutēji jautāja, vai tiešām tas būs pareizais solis no komandas skatpunkta? Kad zināju, ka mani izvēlēsies, no sirds sarunājos ar komandas īpašnieku.”

Kā zināms, “Hornets” pieder NBA leģendai Maiklam Džordanam, kurš tiek uzskatīts par visu laiku labāko planētas basketbolistu.

“Viņš nav vienkāršs komandas īpašnieks, bet gan Maikls Džordans,” turpināja Vokers. “Viņš man zvanīja un es uzreiz atpazinu Džordana balsi. Pie sevis nodomāju – “Sasodīts! Tas ir Maiks!” Taču viņš pilnīgi mierīgā balsī man teica: “Kemba, mēs tev ticam un es vēlos, lai tu to zini. Ticam, ka tu sasniegsi lielas lietas.”

“Daudziem cilvēkiem tas izklausās pēc veca vīra frāzēm, taču, ziniet, to teica Maiks! Basketbola leģenda! Tobrīd mani ne tikai vēlējās draftēt ar augstu numuru, bet arī sagaidīja izcilību no manis! Es nepārspīlēšu, ja teikšu, ka šie Džordana vārdi izmainīja manu dzīvi,” sacīja Vokers.

Basketbolists aizvadītajās četrās sezonas ne reizi regulārajā sezonā vidēji nav guvis mazāk par 20 punktiem spēlē. Aizvadītajā sezonā viņš vidēji atzīmējās ar 25,6 punktiem un līdz ar to aizvadīja savu karjeras rezultatīvāko sezonu.

Zīmīgi, ka Vokeram nekad nav bijusi iespēja spēlēt ar augsta līmeņa zvaigznēm, bet gan drīzāk ar labiem rotācijas spēlētājiem. Ar “Celtics” vienību viņam paveras plašākas iespējas cīnīties par NBA titulu.

“Šarlota ir mana ģimene un es mīlu šo pilsētu un cilvēkus! Bet Bostona – tiksimies septembrī, jo esmu patiešām gatavs! Laiks to izdarīt!” noslēdza Vokers.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par