Volčenkovs par izpildīto spēka paņēmienu pret Indraši saņem naudas sodu

04/09/2019 13:13

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Ņižņijnovgorodas “Torpedo” aizsargs Antons Volčenkovs par izpildīto spēka paņēmienu pret Maskavas “Dynamo” uzbrucēju Miku Indraši saņēmis naudas sodu, ziņo līga.

Jau vēstījām, ka Maskavas “Dynamo” pirmdien KHL sezonas pirmajā spēlē savā laukumā ar 3:2 pārspēja Ņižņijnovgorodas “Torpedo” komandu, kuras treneru korpusā ir leģendārais Sandis Ozoliņš.

Pirmās trešdaļas trešajā minūtē, kad rezultāts jau bija 1:1, Indraši, bloķējot ar sitienu galvā, apstādināja “Torpedo” aizsargs Volčenkovs, kurš par to saņēma 5+20 minūšu sodu. Latvijas hokejists devās uz ģērbtuvēm, taču spēja atgriezties laukumā.

“Šeit esam trenējušies trīs dienas. Vienmēr var vēlēties vairāk laika sagatavošanās posmam. Tālāk būs labāk, jo tikai pāris dienas šajos apstākļos gatavojamies. Ar laiku saspēlēsimies. Šodien uzvarējām, visi ir priecīgi un uz pozitīvas nots,” Indrašis komentēja gatavošanos sezonai.

“Bija grūti atgriezties uz ledus pēc tāda trieciena. Tagad viss būs kārtībā. Jāaiziet pie komandas ārsta, lai noskaidrotu, kad tiks noņemtas šuves. Varētu būt, ka nepieciešamas būs aptuveni piecas dienas,” savainojumu nopietnību ieskicēja Indrašis.

“Gaidīju piespēli no aizsarga, bet man to atdeva vienā vietā… Tādēļ arī tā notika,” skaidroja latviešu uzbrucējs.

Tāpat Indrašis guva smadzeņu satricinājumu pirmssezonas pārbaudes mačā pret Podoļskas “Vityaz”. Uzbrucējs nepiedalījās komandas pēdējā pārbaudes turnīrā, bet kluba mājas lapā publicētā informācija liecināja, ka latviešu spēlētājs varētu izlaist sezonas sākumu.

28 gadus vecajam uzbrucējam šī būs otrā sezona “Dynamo” rindās. Aizvadītajā sezonā Indrašis guva 16 vārtus un savāca 15 rezultatīvās piespēles 55 mačos KHL regulārajā turnīrā, bet 11 Gagarina kausa spēlēs viņš atzīmējās ar vieniem vārtiem un četrām piespēlēm.