Volejbola izlase aizvadīs pirmo Sudraba līgas spēli

04/06/2023 09:59
Nokopēts
Latvijas vīriešu volejbola izlase

Latvijas vīriešu volejbola izlase šodien Touršhavnā pret Fēru salām aizvadīs Eiropas Sudraba līgas turnīra pirmo spēli Mačs sāksies plkst.21 pēc Latvijas laika.

Nākamajā sestdienā Fēru salu volejbolisti viesosies Rīgā, kur 13. un 14.jūnijā latvieši aizvadīs mačus ar Kipru. Abas A grupas pretinieces jau Touršhavnā aizvadīja divus mačus, kuros abos trīs setos uzvarēja Kipras volejbolisti. Maijā Latvijas volejbolisti aizvadīja divas pārbaudes spēles ar Igauniju, piedzīvojot zaudējumus ar 0-3 un 1-3.

Eiropas Sudraba līgā Latvijas pretinieces divu apļu turnīrā ir Fēru salas un Kipra, bet otrā grupā sacenšas Austrija, Gruzija un Ungārija. Divas labākās katras grupas komandas iekļūs pusfinālā. Pusfinālā un finālā uzvarētāji pārī tiks noskaidroti spēlēs savā un pretinieka laukumā.

Mihalam Gogolam izlasē palīdz Raimonds Liniņš, kā arī divi Polijas treneri – trenera palīgs un statistiķis Adams Toločko un fiziskās sagatavotības treneris Andžejs Zahorskis.

Izlases sastāvs Eiropas Sudraba līgas sacensībās:

cēlāji – Jānis Jansons (Jēkabpils “Lūši”), Edvīns Skrūders (Bukarestes “Rapid”, Rumānija);

otrā tempa spēlētāji – Atvars Ozoliņš (“Frejus”, Francija), Miks Jānis Ramanis (Brigama Janga Universitāte, ASV), Romāns Saušs (“Martigues”, Francija), Kristaps Šmits (Galacas “Arcada”, Rumānija);

diagonālie spēlētāji – Kristers Dardzāns (Loimā “Hurrikaani”, Somija), Hermans Egleskalns (“Cambrai”, Francija);

pirmā tempa spēlētāji – Vladislavs Blumbergs (Iraklijas OFI, Grieķija), Gustavs Freimanis (“Ajaccio”, Francija), Oļegs Klopovs, Jēkabs Dzenis (abi – RTU/”Robežsardze”/”Jūrmala”);

“libero” spēlētāji – Kaspars Kronbergs (RTU/”Robežsardze”/”Jūrmala”), Dāvis Melnis (Jēkabpils “Lūši”).

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām