Volejbola meistarlīgas ievadā daugavpilieši pārsteidz Kēla vadīto “Parnu”

30/09/2018 12:20

“Credit24” meistarlīga šodien sākusies ar Latvijas klubu panākumiem. “Daugavpils Universitāte” (DU) pārsteidzoši uzvarēja “Parnu”, RTU/”Robežsardze” viesos pieveica “Rakvere”, bet “Jēkabpils lūši” savā laukumā pārspēja “OC Limbaži/MSĢ”.

Volejbolisti zina, cik grūti ir spēlēt Daugavpilī, un šī sezona nebūs izņēmums. Daugavpilieši šodien ne pirmo reizi sava kluba vēsturē apspēlēja pērnaviešus, šoreiz ar rezultātu 3:1 (19, -25, 24, 23). Rezultatīvākais mājinieku rindās ar 14 punktiem bija Raimonds Vilmanis, sešus no punktiem gūstot ar bloku. 13 punktus guva Dmitrijs Meinerts, 12 – Mārcis Jirgensons un 11 – Deivids Ževnerovičs. Latvijas izlases galvenā trenera Avo Kēla vadītās “Parnu” rindās visu maču aizvadīja Latvijas izlases spēlētāji Toms Švans un Atvars Ozoliņš, kuri guva attiecīgi 17 un 16 punktus.

Izbraukumā pie panākuma tika RTU/”Robežsardze”, kas arī četros setos ar 3:1 (-24, 17, 22, 18) pārspēja „Rakvere” VK. Uzbrukumā lielākā slodze bija Aleksandram Avdejevam un Gatim Garklāvam, kuri guva attiecīgi 23 un 20 punktus. 16 punkti Armandam Āboliņam, kurš labi pastrādāja arī servju uzņemšanā un aizsardzībā. Mājiniekiem Tāvi Nimmistu guva 19, bet Markuss Ūskari – 15 punktus.

Divi Latvijas klubi tikās savā starpā Jēkabpilī, kur “Jēkabpils lūši” izmantoja mājas sienu priekšrocības, ar 3:0 (15, 19, 22) apspēlējot OC “Limbaži”/MSĢ komandu. 13 punkti Rihardam Puķītim, 11 – Jānim Medenim, 10 – Vladislavam Blumbergam un 9 – Ērikam Voroņko. Limbažniekiem rezultatīvākais ar 8 gūtajiem punktiem bija Kristaps Šmits.

Visbeidzot Arta Caica pārstāvētā līgas čempione “Saaremaa” VK savā laukumā ar 3:0 (17, 19, 20) pārliecinoši uzvarēja “TalTech”. Caics spēli uzsāka pamatsastāvā, bet otrajā setā tika nomainīts un punktus neguva.

Informāciju sagatavoja: Latvijas Volejbola federācija