Volfsburga pēdējā minūtē apklusina “Schalke 04”, Bundeslīgas jaunpienācējiem nepatīkamas atgriešanās

25/08/2018 20:05

Jau vēstījām, ka jauno Vācijas Bundeslīgas sezonu ar panākumu atklāja pēdējo sešu gadu čempione Minhenes “Bayern”, kas savā laukumā ar 3:1 (1:0) pārspēja pērnās sezonas trešās vietas īpašnieci “Hoffenheim”. Sestdien tika aizvadītas vēl sešas pirmās kārtas spēles.

No aizvadītās spēļu kārtas jāaizcēļ iepriekšējās sezonas vicečempione Gelzenkirhenes “Schalke 04”, kas viesos ar 1:2 (0:1) piekāpās “VfL Wolfsburg” vienībai. 33. minūtē mājinieku labā vārtus guva Džons Brukss, bet nākamais ievērības cienīgais spēles pavērsiens norisinājās spēles 65. minūtē, kad “Schalke 04” palika mazākumā.

Neskatoties uz to, 85. minūtē Nabib Bentalebs spēja izlīdzināt rezultātu, esot precīzs no 11 metru sodu atzīmes. Ar to gan viss nebeidzās, jo jau spēles pēdejā kompensācijas pieliktajā minūtē Volfsburgas vienība izrāva laimīgu uzvaru – 2:1, vārtus gūstot Danielam Ginčekam.

Pēc piecu gadu pārtraukuma ar zaudējumu Vācijas spēcīgākajā līgā atgriezusies Diseldorfas “Fortuna”, kas savā laukumā ar 1:2 (1:0) piekāpās “Augsburg” vienībai. Jaunpienācējiem spēle iesākās cerīgi, jo 39. minūtē to vadībā izvirzīja beļģis Benito Ramans, taču augsburgieši otrajā puslaikā atbildēja ar diviem vārtiem 20 minūšu intervālā (57. Martins Hinteregers un 76. Andrē Hāns).

Tāpat neveiksmīga atgriešanās “Nurnberg” vienībai, kas viesos ar 0:1 (0:1) atzina Berlīnes “Hertha” pārākumu. Vienīgie vārti bosnieša Vedada Ibiseviča kontā.

Vēl sestdien Frankfurtes “Eintracht” viesos ar 2:0 (1:0) pārspēja “Freiburg” komandu, bet Brēmenes “Werder” mājās cīnījās neizšķirti 1:1 (0:0) ar “Hannover 96” vienību. Šobrīd noslēdzošajā kārtas mačā savā starpā tiekās Menhengladbahas “Borussia”, kas uzņem Leverkūzenes “Bayer”.