Volkanovskis dominē pār Holoveju un pārliecinoši noslēdz savstarpējo cīņu triloģiju (VIDEO)

03/07/2022 08:51
Nokopēts
Aleksandrs Volkanovskis

Naktī uz svētdienu pēc Latvijas laikā “Ultimate Fighting Championship” (UFC) 276. turnīra ietvaros austrāliešu cīkstonis Aleksandrs Volkanovskis (25-1) pēc punktiem ar vienbalsīgu tiesnešu lēmumu pārspēja amerikānieti Maksu Holoveju (23-7), noslēdzot savstarpējo cīņu triloģiju un aizstāvot sev piederošo čempiona jostu pusvieglajā svara kategorijā (līdz 66 kg). Tikmēr vakara galvenajā cīņā nigērietis Izreils Adesanja (23-1) pārliecinoši pēc punktiem uzvarēja amerikānieti Džaredu Kanonjē (15-6).

30 gadus vecais Holovejs visas cīņas garumā mēģināja uzbrukt no attāluma, izmantojot augstuma un roku garuma priekšrocību, taču Volkanovskis vispirms atbildēja uz katru amerikāņa uzbrukumu, bet tuvāk cīņas vidum pārņēma totālu iniciatīvu. Otro raundu Holovejs noslēdza ar dziļu brūcis uz kreisās acs, bet visas cīņas noslēgumā jau puse no viņa sejas bija noklāta ar asinīm. Volkanovskis ik raundu palielināja savu sitienu spēku, tikmēr Holoveja spēki bija izsīkuši jau ceturtā nogriežņa beigās. Cīņa noslēdzās ar pārliecinošu 33 gadus vecā Volkanovska uzvaru ar vienbalsīgu tiesnešu lēmumu (50-45, 50-45, 50-45).

Līdz ar to Holovejs piedzīvoja septīto zaudējumu karjerā, kurā izcīnītas arī 23 uzvaras. Tikmēr Austrālietis, kura kontā ir tikai viena neveiksme, šonakt izcīnīja savu 24. panākumu profesionālajā karjerā. Volkanovskis šonakt atzīmējās ar iespaidīgu statistikas sasniegumu, proti, kļuva par pirmo cīkstoni UFC vēsturē, kurš cīņā par titulu trīs reizes uzveicis vienu un to pašu pretinieku.

Pirmo reizi Volkanovskis un Holovejs savā starpā tikās “UFC 245” turnīrā 2019.gada decembrī, toreiz ar vienprātīgu tiesnešu lēmumu uzvarot Volkanovskim. Arī savā otrajā savstarpējā cīņā, kas notika “UFC 251” 2020.gada jūlijā, spēcīgāks izrādījās austrālietis, taču šoreiz tiesnešu lēmums vairs nebija vienbalsīgs.

Tāpat “UFC 276” ietvaros vakara galvenajā cīņā nigērietis Izreils Adesanja (23-1) pārliecinoši ar vienbalsīgu tiesnešu lēmumu (49:46, 49:46, 50:45) pārspēja amerikānieti Džaredu Kanonjē (15-6). Adesanja izcīnīja savu 23. uzvaru karjerā, kurā patlaban ir piedzīvots tikai viens zaudējums, bet Kanonjē kontā ir 15 uzvaras un sešas neveiksmes.

Pagaidām neviens nav komentējis

Pieslēgties

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām