Volkers iemet 60 punktus zaudējumā pret “76ers”; “Mavericks” pieveic čempionus

18/11/2018 10:11
Kemba Volkers, Sportazinas.com

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) aizvadītas desmit spēles. Savas karjeras un komandas rekordu gūtajos punktos guva Kemba Volkers, kura pārstāvētā Šarlotas “Hornets” spēles pēdējās sekundēs piekāpās Filadelfijas “76ers”. Tikmēr Luka Dončičs kaldināja Dalasas “Mavericks” uzvaru pār pašreizējiem čempioniem Goldensteitas “Warriors”.

Mačs starp “Hornets” un “76ers” sākās ar īstu Filadelfijas basketbolistu dominanci. Viņi pārņēma spēles grožus jau pašā sākumā un neatlaida tos līdz pat otrā puslaika sākumam. Otrajā ceturtdaļā “76ers” pat bija vadībā ar 17 punktu pārsvaru.

Tomēr otrajā puslaikā mājinieki “Hornets” basketbolisti spēja sadeldēt rezultāta starpību un pat izvirzīties vadībā, trešo ceturtdaļu noslēdzot ar +5. Ceturtajā ceturtdaļā “76ers” vienība atkal guva ievērojamu punktu pārsvaru, esot vadībā pat ar +10, tomēr līdz ceturtdaļas beigu signālam mājinieki rezultāta starpību izlīdzināja un spēle turpinājās papildlaikā.

Papildlaiku aktīvāk sāka “Hornets” basketbolisti, kas guva nelielu pārsvaru, taču to ātri spēja atspēlēt Filadelfijas vienība un mača uzvarētājs tika noskaidrots tikai pēdējās sekundēs. “76ers” jaunpienācējs Džimijs Batlers pāris sekundes līdz beigu signālam grozā raidīja tālmetienu, izvelkot komandas uzvaru spēlē.

Zaudētāju rindās ar iespaidīgu sniegumu izcēlās Kemba Volkers, kura kontā 60 gūti punkti, septiņas atlēkušās bumbas un četras rezultatīvas piespēles. Tas ir viņa personīgais gūto punktu rekords, kā arī viena spēlētāja gūto punktu rekords komandas vēsturē.

Tikmēr uzvarētājiem ar 33 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām izcēlās Džoels Embīds. 23 punkti JJ Redika un Bena Simonsa  kontā, bet 15 punktus guva jau pieminētais Batlers.

Citā spēlē debitants Luka Dončičs guva 24 punktus un deviņas atlēkušās bumbas kaldinot Dalasas “Mavericks” uzvaru pār Goldensteitas “Warriors” ar 112:109.

Arī šī spēle bija spraiga, vadībā esot te vienai, te otrai komandai. Tomēr spēle beigas veiksmīgāk nospēlēja “Mavericks” vienība, svinot septīto uzvaru 15 spēlēs.

Vēl Dalasas rindās ar 23 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām izcēlās Harosins Bārnss, bet 13 punkti un desmit bumbas zem groziem Deandrē Džordana kontā.

Tikmēr zaudētājiem 32 punktus guva Kevins Durants, bet 22 pievienoja Klejs Tompsons. Jāatzīmē, ka “Warriors” spēlēja bez diviem saviem līderiem Stefana Karija un Dreimonda Grīna.

40 punktus, astoņas atlēkušās bumbas un astoņas rezultatīvās piespēles aizvadītajā naktī guva Entonijs Deiviss, kura pārstāvētā Ņūorleānas “Pelicans” ar 125:115 pieveica Denveras “Nuggets” basketbolistus.

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta sestdienas spēļu rezultāti:

Bruklinas “Nets” – Losndželosas “Clippers” 119:127 (37:32, 30:28, 30:30, 22:37);

Šarlotas “Hornets” – Filadelfijas “76ers” 119:122 (30:42, 26:21, 30:19, 24:28, 9:12) – papildlaikā;

Indiānas “Pacers” – Atlantas “Hawks” 97:89 (25:24, 22:32, 26:16, 24:17);

Ņūorleānas “Pelicans” – Denveras “Nuggets” 125:115 (37:35, 33:32, 28:21, 27:27);

Orlando “Magic” – Losandželosas “Lakers” 130:117 (25:31, 37:22, 38:28, 30:36);

Bostonas “Celtics” – Jūtas “Jazz” 86:98 (20:29, 25:21, 17:27, 24:21);

Čikāgas “Bulls” – Toronto “Raptors” 83:122 (18:27, 26:30, 12:32, 27:33);

Hjūstonas “Rockets” – Sakramento “Kings” 132:112 (36:29. 35:30, 38:27, 23:26);

Dalasas “Mavericks” – Goldensteitas “Warriors” 112:109 (26:22, 31:37, 25:27, 30:23);

Fīniksas “Suns” – Oklahomasitijas “Thunder” 100:110 (25:30, 17:17, 23:32, 35:31).