Vols: Pirms mana tēva nāves apsolīju viņam, ka pabeigšu mācības universitātē

Džons Vols, sportazinas.com
Džons Vols | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Vašingtonas “Wizards” saspēles vadītājs pirms sava tēva nāves apsolījis viņam, ka pabeigs mācības universitātē.

28 gadus vecais saspēles vadītājs nākamo sezonu plāno izlaist, jo viņš gada sākumā pēc kritiena savās mājās pārrāva kreisās kājas Ahilleja cīpslu un viņam tika veikta operācija.

Šo laiku basketbolists plāno izmantot lietderīgi un atgriezīsies Kentuki Universitātē, lai pabeigtu mācības. Basketbolists Kentuki nomācijās gan tikai vienu gadu, taču studijām nav atmetis ar roku.

“Pirms mana tēva nāves apsolīju viņam, ka atgriezīšos universitātē un to pabeigšu. Man tas noteikti ir jāizdara,” izteicās Vols. “Jau agrāk sev nospraudu mērķi, ka man ir jāiegūst izglītība, neskatoties uz to, cik naudas es nopelnīšu. Jāatzīst, ka man īpaši nepatīk mācīties, taču, kas jādara, tas jādara. Man vēl ir atlikuši divi gadi, ko mācīties.”

Vols ir viens no retajiem NBA spēlētājiem, kurš ir noslēdzis “super-max” līgumu. Tā ietvaros viņš nākamajā sezonā saņems 38,2 miljonus dolāru, bet pēc tam vēl trīs sezonas viņam pienāksies attiecīgi 41,3 miljoni, 44,3 miljoni un 47,3 miljoni.

Vols NBA aizvadījis deviņas sezonas, laukumā izejot 573 regulārā čempionāta mačos. Basketbolists šajā laikā vidēji guvis 19,0 punktus, atdevis 9,2 rezultatīvas piespēles un sakrājis 4,3 atlēkušās bumbas. Tikmēr 37 izslēgšanas spēlēs Volam vidēji 21,9 punkti, 9,8 piespēles un 4,3 bumbas zem groziem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par