Volverhemptona un ”Everton” aizraujošā mačā gūst četrus vārtus (VIDEO)

11/08/2018 21:35
Rišarlisons, Liverpūles ''Everton'', Sportazinas

Anglijas Premjerlīgas pirmās kārtas mačā, aizraujošā duelī, Volverhemptonas “Wanderers” savā laukumā nospēlēja 2:2 ar Liverpūles ”Everton” futbolistiem.

“Vilki” pēc četrām sezonām “Championship” līgā spēcīgāko sabiedrībā atgriežas ar ambīcijām ne tikai saglabāt vietu Premjerlīgā, bet arī pacīnīties pat par Eirokausiem. “Wanderers” šovasar papildinājuši Portugāles izlases spēlētāji Rui Patrisiu un Žoau Moutinju, bet no Lisabonas “Benfica” tiks izīrēts Meksikas valstsvienības dalībnieks Raūls Himeness. Tāpat par kluba rekordsummu (aptuveni 20 miljoni mārciņu) no “Middlesbrough” starpsezonā tika iegādāts francūzis Adama Traore.

Par vienības jauno galveno treneri šovasar tika iecelts portugālis Marko Silva, bet “Everton” sastāvu papildinājuši no “Barcelona” izīrētais Andrē Gomešs, viens no aizvadītā Pasaules kausa atklājumiem, Kolumbijas izlases aizsargs Jerijs Mina, kā arī brazīlieši Bernards un Rišarlisons. Par pēdējo “Everton” citam Premjerlīgas klubam “Watford” šovasar samaksāja kluba rekordsummu – aptuveni 50 miljonus britu mārciņu.

Dueļa 16. minūtē pēc aizsarga Maika Kīna piespēles Rišarlisons guva savus pirmos vārtus ”Everton” kreklā, pārspējot Pui Patrisiu. Tomēr Liverpūles vienībai maču sarežģīja Fila Džagielas 41. minūtē nopelnītā sarkanā kartīte, rupji nospēlējot pret Diogo Jotu. Puslaika izskaņā, 44. minūtē, Rubens Nevešs panāca izlīdzinājumu.

67. minūtē, apskrienot vairākus “Wanderers” aizsargus, Rišarlisons otro reizi mačā pārspēja Patrisiu, izvirzot vadībā atkal ”Everton”. Tomēr prieki nebija ilgi, jo 80. minūtē Rauls Himeness pēc sitiena ar galvu panāca izlīdzinājumu. Teicami piespēli gūtajos vārtos iedeva Rubens Nevešs. Abām komandām bija labas iespējas izraut uzvaru, tomēr tās bija nesekmīgas.

Anglijas Premjerlīga, 1. kārta

Mančestras “United” – Lesteras ”City” 2:1 (1:0) Pogbā 3′(11m), Šo 83′ – Vārdijs 90+2′
Ņūkāslas ”United” – Londonas ”Tottenham Hotspur” 1:2 (1:2) Hoselu 11′ – Vertongens 8′, Alī 18′
Londonas “Watford” – Braitonas ”Hove&Albion” 2:0 (1:0) Pereira 35′, 54′
“Bournemouth” – Kārdifas ”City” 2:0 (1:0) Freizers 24′, Vilsons 90’+1
Hadersfīldas “Town” – Londonas ”Chelsea” 0:3 (0:1) Kantē 34′, Žoržinju 45′(11m), Pedro 80′
Londonas “Fulham” – Londonas “Crystal Palace 0:2 (0:1) Šlups 41′, Zā 80′
Volverhemptonas “Wanderers” -Liverpūles ”Everton” 2:2 (1:1) Nevešs 44′, Himeness 80′ – Rišarlisons 17′, 67′