Voračeks pārtrauc “Blues” mājas spēļu uzvaru sēriju (VIDEO)

16/01/2020 09:19

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) aizvadītajā naktī norisinājās divas spēles. Filadelfijas “Flyers” izbraukumā ar 4:3 pagarinājumā sarūgtināja čempioni Seintluisas “Blues”, kurai pārtrūka deviņu nezaudētu mājas spēļu sērija, bet Čikāgas “Blackhawks” viesos ar 4:1 uzveica Monreālas “Canadiens”.

Uzvaru “Flyers” komandai atnesa Čehijas uzbrucējs Jakubs Voračeks, kurš vārtus guva, kad pagarinājumā bija atlicis spēlēt 1:27 minūtes.

Spēles rezultātu atklāja “Blues” aizsargs Džastins Faulks, kad bija precīzs vairākuma izspēlē. Otrajā trešdaļā Filadelfijas komanda guva divus vārtus, bet trešā perioda ievadā jau izvirzījās vadībā ar 3:1. Iepriekšējās sezonas NHL finālsērijas vērtīgākais spēlētājs (MVP) Raiens O’Railijs perioda vidusdaļā panāca 3:2, bet trīs minūtes vēlāk zviedrs Aleksandrs Stīns panāca izlīdzinājumu.

“Flyers” vārtos 30 metienus atvairīja Brains Eliots, kamēr pretējā pusē Džordans Biningtons atvairīja 21 raidījumu pa saviem vārtiem.

Trešo uzvaru pēc kārtas guva Čikāgas “Blackhawks” komanda, izbraukumā pārspējot Monreālas “Canadiens” vienību. Divus vārtus Čikāgas komandas labā guva Zeks Smits, bet “Canadiens” komandas vienīgo vārtu guvumā piedalījās arī jaunieguvums Iļja Kovaļčuks, kurš atzīmējās ar piespēli. Jaunās komandas rindās pieredzējusī krievu zvaigzne sešās spēlēs izcēlusies ar pieciem rezultativitātes punktiem: viens vārtu guvums un četras piespēles.