Voračeks uguņo pret “Rangers”, Kolorado izrauj uzvaru spēles izskaņā (VIDEO)

29/02/2020 09:59

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās piecas spēles.

Jau ziņots, ka visas trīs latviešu hokejistu pārstāvētās komandas piedzīvoja neveiksmes. KolumbusasBlue Jackets” (31-35) ar 0:5 atzina Minesotas “Wild” (32-32) pārākumu. Otrajā periodā cīņā iesaistījās Matīss Kivlenieks, kurš viņam atvēlētajās 27:30 minūtēs atvairīja 10 no 11 metieniem.

Teodors Bļugers laukumā pavadīja 12:06 minūtes un izdarīja vienu metienu mačā, kurā viņa pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” (37-26) piekāpās Anahaimas “Ducks” (26-38) ar 2:3, bet Zemgus Girgensons pielietoja četrus spēka paņēmienus mačā, kurā viņa pārstāvētā Bufalo “Sabres” (29-35) zaudēja Vegasas “Golden Knights” (36-30) ar 2:4.

Vēl vienā spēlē Ņujorkas “Rangers” (35-29) ar 2:5 zaudēja Filadelfijas “Flyers” (37-27). Mača laikā uzvarētāju komandas hokejisti izdarīja 40 metienus pa pretinieku vārtiem. Divi goli Kloda Žirū kontā, savukārt Jakubs Voračeks četras reizes rezultatīvi piespēlēja saviem komandas biedriem. “Rangers” ne tikai cieta neveiksmi, bet arī zaudēja vienu no komandas labākajiem vārtu guvējiem Krisu Kraideru, kurš iedzīvojās savainojumā.

Tikmēr Kolorado “Avalanche” (38-25) ar 3:2 apspēlēja Karolīnas “Hurricanes” (35-28). Pēc divām trešdaļām Kolorado bija vadībā ar 2:0 pateicoties diviem Taisona Džosta vārtu guvumiem. Trešajā periodā “Hurricanes” panāca neizšķirtu, abos gadījumos atzīmējoties Teuvo Teravainenam. Taču divarpus minūtes pirms sirēnas Samuēls Džirards izrāva uzvaru – 3:2.

Kolorado komandai tā bija piektā uzvara pēc kārtas.