Vorim ”sausā” spēle, HK ”Rīga” izcīna pirmo uzvaru Sanktpēterburgā

02/08/2018 17:35
HK ''Rīga'', Sportazinas.com

Pie ”sausās” uzvaras Sanktpēterburgā rīkotajā pārbaudes turnīrā tikusi Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komanda HK “Rīga”, kas ar 2:0 apspēlēja vietējo vienību “SKA-Varjagi”.

Rezultātu trešā perioda astotajā minūtē, ar metienu no zilās līnijas, atklāja rīdzinieku aizsargs Renārs Kārkls, bet 12 sekundes līdz mača beigām, ripu tukšos vārtos raidīja Jānis Švanenbergs. Savukārt HK ”Rīga” vārtos pārliecinoši darbojās 18 gadus jaunais Jānis Voris, aizvadot ”sauso” spēli.

Nākamo spēli Sanktpēterburgas turnīrā aizvadīt rīt, kad spēkosies ar citu Sanktpēterburgas vienību – SKA-1946. Mača sākums plkst. 19.00. Atgādinām, ka vakar turnīra pirmajā spēlē rīdzinieki ar 3:4 atzina Sanktpēterburgas “Dinamo” pārākumu. Nedēļas nogalē HK ”Rīga” tiksies ar Mitišču “Atlanti” un Jaroslavļas “Loko”

Uz turnīru Sanktpēterburgā devušies 27 hokejisti (trīs vārtsargi, deviņi aizsargi un 15 uzbrucēji): vārtsargi – Jānis Voris, Artūrs Šilovs, Niklāvs Rauza; aizsargi – Arvils Bergmanis, Gustavs Bergs, Artūrs Brikmanis, Kostas Gusevas, Renārs Kārkls, Jegors Mateiko, Ņikita Mateiko, Rūdolfs Romans, Pauls Svars; uzbrucēji – Kārlis Bucenieks, Renārs Cipruss, Deniss Fjodorovs, Ričards Grīnbergs, Erlends Kļaviņš, Dāvids Krūmiņš, Gustavs Millers, Rūdolfs Polcs, Roberts Priževoits, Kristaps Roķis, Antons Siņegubovs, Jānis Švanenbergs, Antons Trastašenkovs, Ralfs Vjaters un Patriks Zabusovs.

Sanktpēterburgas turnīrā piedalīsies sešas komandas – HK “Rīga”, SKA-1946, SKA-Varjagi, “Dinamo” (Sanktpēterburga), “Atlanti” (Mitišči), “Loko” (Jaroslavļa). Visas komandas aizvadīs viena apļa turnīru, kopā katra aizvadot piecas spēles.

Pavisam HK ”Rīga” komanda, gatavojoties 2018./2019. gada MHL sezonai, piedalīsies divos pārbaudes turnīros – Sanktpēterburgā (Krievija) un Kārlstādē (Zviedrija), kopumā sagatavošanās ciklā aizvadot 10 pārbaudes mačus.