VTB: CSKA tuvojas finālam (VIDEO)

29/05/2017 09:02

Pašreizējie turnīra čempioni Maskavas CSKA svētdien izcīnīja uzvaru arī VTB Vienotās līgas basketbolā pusfināla sērijas otrajā spēlē, ar 84:71 (20:15, 18:21, 25:21, 21:14) savā laukumā apspēlējot Krasnodaras “Lokomotiv-Kubaņ”.

Uzvarētājiem ar 20 punktiem izcēlās serbs Milošs Teodosičs, bet 16 punktus sameta Francijas izlases saspēles vadītājs Nando de Kolo, kura rēķinā bija arī astoņi izprovocēti pārkāpumi.

Tikmēr Krasnodaras komandā 24 punktus guva Raiens Brokhofs.

Sērijā līdz trim uzvarām CSKA komanda izvirzījusies vadībā ar 2-0. Nākamo maču komandas trešdien aizvadīs Krasnodarā.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka otrā pusfināla sērijā Jāņa Timmas pārstāvētā Sanktpēterburgas “Zeņit” komanda ar 2-0 ir priekšā pret Maskavas apgabala “Himki” vienību.

Ja CSKA komanda iekļūs turnīra finālā, otra fināliste garantēs vietu nākamās sezonas ULEB Eirolīgas sacensībās.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Sanktpēterburgas komanda Vienotās līgas ceturtdaļfinālā ar 3-0 uzvarēja ceturtdien par Latvijas čempioni kļuvušo “VEF Rīga” komandu.

Timma “Zeņit” komandā aizvada otro sezonu, bet pagājušās nedēļas nogalē basketbola apskatnieks Deivids Piks ziņoja, ka latvietis noslēdzis trīs gadu līgumu ar Spānijas augstākās līgas (ACB) un ULEB Eirolīgas komandu Vitorijas “Baskonia”.

Šajā Vienotās līgas sezonā regulārajā turnīrā startēja 13 komandas, aizvadot divu apļu turnīru, bet pēc tam astoņām labākajām kvalificējoties “play-off” cīņām.

Septiņās no astoņām iepriekšējām Vienotās līgas sezonām par čempioni kronēta CSKA, bet 2011.gadā uzvarēja “Himki”.