Vuds pārsteidz boksa pasauli un iegūst WBA titulu pusvieglajā svarā

01/08/2021 09:45

Aizvadītajā naktī par WBA titula īpašnieku pusvieglajā svarā kļuva Lielbritānijas bokseris Lī Vuds (25-2), kurš titula cīņā pārspēja ķīnieti Ksu Kanu (18-3). Tieši ķīnietis pirms dueļa tika uzskatīts par favorītu.

Visas cīņas gaitā pārliecinošu sniegumu demonstrēja Vuds, kurš izmantoja ķīnieša kļūdas, uzvarot viņu ar tehnisko nokautu. Izšķirošais sitiens no Vuda puses sekoja 12. raundā, kad Kans vairs nespēja atgūties un pēc tiesnešu lēmuma duelis tika apturēts, par uzvarētāju kļūstot britam.

Boksa apskatnieki uzskata, ka Kana zaudējuma galvenais iemesls bijis, ka Ķīnas bokseris savu iepriekšējo cīņu bija aizvadījis pirms 20 mēnešiem, tomēr nevar neizcelt arī Vuda lieliskās darbības un savu iespēju izmantošanu. Šī bija jau trešā reize, kad ķīnietim bija jāaizstāv sava titula josta.

“Es vēlos izmēģināt savus spēkus pret labākajiem bokseriem,” pēc uzvaras sacīja Vuds. “Sasniedzu 33 gadu vecumu un šajā cīņā man bija jābūt disciplinētam un nevienu mirkli nedrīkstēju zaudēt koncentrēšanos. Pret Kanu bija ļoti grūti cīnīties, bet es nekad vēl nebiju tik tīri un bieži veicis savus sitienus.”

Pieslēgties

Dienas fokusā

Renē Fāzels
28/09/2021 16:32

Zobārsta 27 gadi IIHF prezidenta amatā – ar ko hokeja sabiedrības atmiņā paliks Fāzels

Aizvadītajā sestdienā Sanktpēterburgā norisinājās starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) kongress, kurā tika ievēlēts jauns organizācijas prezidents. Tam bija jānotiek vēl pagājušajā gadā, taču, paša Renē Fāzela vārdiem runājot, viņš nevarēja atstāt…