“Vytautas” kārtējā zaudējumā spēlētāji lūguši treneri nelaist laukumā Liandželo Bolu

01/04/2018 13:44
Nokopēts

“Betsafe” Lietuvas Basketbola līgā (LKL) vakardien 14. zaudējumu pēdējās 15 spēlēs cietusi Prieņu “Vytautas”, kas savā laukumā ar 76:91 piekāpās Žaņa Peinera pārstāvētajai Paņevēžas “Lietkabelis”.

Mājinieku rindās ar pieticīgu sniegumu izcēlās viens no slavenā Lavāra Bola dēliem Liandželo, kurš, cīņu uzsākot starta pieciniekā, 21:03 minūtēs realizēja tikai vienu no izpildītajiem septiņiem metieniem un maču noslēdza ar trim punktiem.

Spēles laikā “Vytautas” kluba spēlētāji esot ieteikuši galvenajam trenerim Virgīnijam Šeškum nosēdināt slaveno amerikāni uz rezervistu soliņa, taču pieredzējušais speciālists neesot uzklausījis savu padoto ieteikumu. “Tas ir grūti. Daļēji viņiem bija taisnība, taču arī vienlaikus viņiem vajadzētu atbalstīt un palīdzēt Liandželo, jo viņš ir daļa no komandas, kaut arī viņš šeit ir tikai trīs mēnešus. ”

Tāpat Šeškus pauda savu viedokli par abu Bolu brāļu līdz šim iespēto profesionālajā basketbolā: “Tas ir pilnīgi normāli, ka Lavārs viņiem dod padomus, taču uzskatu, ka esmu viņiem devis pārāk daudz atlaides. Es tikai vēlējos, lai viņi ātrāk aprod ar situāciju. Šobrīd jau ir par vēlu kaut ko mainīt. ”

Žurnālisti arī vaicāja, vai Šeškus pret Bolu brāļiem izturētos savādāk, ja ne milzīgā ažiotāža, Lavāra klātbūtne un video kameru uzmanība: “Varbūt. Pat, ja Lavārs viņus atstātu bez savas uzraudzības, uzskatu, ka ir jau par vēlu ko mainīt. Neskatoties uz to, noteikti centīsimies kaut ko darīt lietas labā.”

Liandželo, kurš vēl nesen pieteica savu kandidatūru šajā vasarā gaidāmajam Nacionālas basketbola asociācijas (NBA) draftam, “Vytautas” kluba sastāvā LKL turnīrā piedalījies desmit spēlēs, gūstot 14,4 punktus un realizējot tālmetienus ar 43,8% precizitāti. Tikmēr viņa jaunākais brālis Lamelo septiņos mačos atzīmējies ar 6,4 punktiem un 2,1 rezultatīvu piespēli.

 

 

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām