“Warriors” atspēlē 18 punktu deficītu un nonāk uzvaras attālumā no NBA fināla (VIDEO)

19/05/2019 08:12

Naktī uz svētdienu Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) čempione Goldensteitas “Warriors” viesos ar 110:99 (27:29, 26:37, 29:13, 28:20) pārspēja Portlendas “Trail Blazers”.

Līdz ar šo panākumu “Warriors” Rietumu konferences finālsērijā līdz četrām uzvarām ir izvirzījusies vadībā ar 3-0.

Maču veiksmīgāk iesāka mājinieki, kas jau trešajā minūtē ieguva 10 punktu pārsvaru. Līdz pirmās ceturtdaļas beigām “Warriors” pārsvaru jau bija sadeldējusi. Turpinājumā portlendieši uzņēma apgriezienus un uz brīdi iekrāja pat 18 punktu pārsvaru. Puslaika pārtraukumā 66:53 “Trail Blazers” vadībā.

Trešās ceturtdaļas noslēgumā Goldensteitas klubs veica 10:0 izrāvienu, kas sekmēja izvirzīšanos vadībā. Noslēdzošajā ceturksnī “Warriors” kontrolēja spēles gaitu un izcīnīja drošu uzvaru – 110:99.

Uzvarētājiem neapturams bija Stefans Karijs – 36 punkti un sešas atlēkušās bumbas. Dreimonds Grīns sakrāja “triple-double” – 20 punkti, 13 atlēkušās bumbas, 12 rezultatīvas piespēles. Zaudētāju rindās 23 punkti un piecas rezultatīvas piespēles Kristiana Džeimsa Makkoluma rēķinā. Demiens Lilards pievienoja 19 punktus, sešas atlēkušās bumbas un sešas rezultatīvas piespēles.

Sērijas ceturtais mačs paredzēts 21. maijā pulksten 4.00 pēc Latvijas laika.