“Warriors” ceturtdaļā iemet 50 punktus un NBA spēlē uzvar “Clippers” basketbolistus (+VIDEO)

24/02/2017 14:56

Losandželosa, 24.febr., LETA–AFP. Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) līdervienība Goldensteitas “Warriors” ceturtdien spēlē pret Losandželosas “Clippers” trešajā ceturtdaļā guva 50 punktus, pēc tam svinot kārtējo uzvaru regulārā čempionāta spēlē.

“Warriors” mājās guva panākumu ar rezultātu 123:113 (31:24, 18:37, 50:26, 24:26).

Goldensteitas kluba līderis Stefans Karijs sameta 35 punktus, no tiem 20 trešajā ceturtdaļā, bet Kevins Durants pievienoja 25 punktus un 15 atlēkušās bumbas zem groziem.

Pēc pirmā puslaika “Warriors” zaudēja ar 49:61, taču trešajā ceturtdaļā iemeta gandrīz uz pusi vairāk nekā pretinieki, pēc tam vadības grožus vairs neatdodot. Goldensteitas komanda dueļos ar “Clippers” svinēja jau desmito uzvaru pēc kārtas.

Rezultatīvajā ceturtdaļā “Warriors” no spēles trāpīja 17 no 23 metienie, tostarp deviņus no 15 tālmetieniem.

“Tā bija emocionāla ceturtdaļa. Pirmajā puslaikā mums pietrūka uguntiņas un nebijām konkurētspējīgi, bet pēc tam atraisījāmies,” pēc mača sacīja “Warriors” galvenais treneris Stīvs Kerrs.

Zaudētājiem pa 19 punktiem sameta Ostins Riverss un Džamals Kraufords, bet Deandrē Džordans guva 17 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas. “Clippers” komandai šajā mačā nācās iztikt bez traumētā Krisa Pola.

Tikmēr citā spēlē neveiksmīga debija Ņūorleānas “Pelicans” komandā izvērtās Demarkusam Kazinsam, kurš gan tika pie “double-double”, bet viņa jaunā vienība ar 99:129 (28:30, 22:36, 17:34, 32:29) mājās kapitulēja Hjūstonas “Rockets” komandai.

Kazinss, kurš pirmdien tika aizmainīts uz “Pelicans” no Sakramento “Kings” vienības, sameta 27 punktus un izcīnīja 14 atlēkušā bumbas, bet Entonijs Deiviss izcēlās ar 29 punktiem, tomēr ar to bija par maz, lai tiktu pie uzvaras.

Tikmēr “Rockets” rindās teicami debitēja Lū Viljamss, kurš laukumā devās uz maiņu, taču guva 27 punktus. Viljamss šonedēļ no “Lakers” vienības tika aizmainīts uz “Rockets”.

LETA jau ziņoja, ka Ņujorkas “Knicks” ceturtdien viesos ar 104:119 (33:34, 18:35, 28:28, 25:32) zaudēja NBA čempionvienībai

Klīvlendas “Cavaliers”. Kristaps Porziņģis šajā mačā pirmā puslaika beigās guva potītes traumu, bet līdz tam 16 minūtēs guva astoņus punktus.

“Knicks” piedzīvoja sesto neveiksmi pēdējās septiņās spēlēs, bet kopš Ziemassvētkiem tā 29 spēlēs cietusi 22 neveiksmes.

“Warriors” šosezon ir uzvarējuši 48 no 57 aizvadītajām spēlēm un ir drošā Rietumu konferences un visas līgas vadībā, jo ar 43 panākumiem seko latvieša Dāvja Bertāna pārstāvētā “Sanantonio “Spurs” vienība.

Tikmēr “Cavaliers” ar 40 uzvarām 56 cīņās ir Austrumu konferences līdere un trešajā pozīcijā visā līgā. Savukārt “Knicks” ar 23 panākumiem 58 spēlēs ir Austrumu konferences 12.pozīcijā, turklāt astotā vieta ir jau piecu uzvaru attālumā.