“Warriors” īpašnieks atklāj, ka klubs, visticamāk, necentīsies iegūt vēl vienu zvaigzni

31/07/2021 19:37

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Goldensteitas “Warriors” īpašnieks Džo Lakobs sarunā ar Ziemeļamerikas mediju “The Athletic” atzinis, ka komanda neplāno šajā starpsezonā iesaistīties maiņas darījumos, lai iegūtu vēl vienu zvaigzni.

“Maz ticams, ka mēs iesaistīsimies tādos maiņas darījumos, kādus cilvēki no mums sagaida. Ļoti maz ticams,” izteicās Lakobs. “Šobrīd ceļš, kuru, visticamāk, izvēlēsimies būs tāds, kas arī man kā īpašniekam šķiet visērtākais. Proti, pārvarēt nākotnes paaudžu maiņu.”

“Mums ir trīs vai četri līgumi un lielie spēlētāji, kuri vēl ir nesen sasnieguši 30 gadu vecumu, tāpēc vēl ir pietiekami daudz laika, lai ieguldītos nākotnē,” uzskata “Warriors” īpašnieks. “Mūsu jaunajiem spēlētājiem nav jābūt lieliskiem jau nākamajā sezonā. Ar lieliem ieguldījumiem mūsu attīstības personālā mēs centīsimies parādīt viņu potenciālu.”

Stefanam Karijam, Klejam Tompsonam, Dreimondam Grīnam un Endrjū Viginsam kopā gaidāmajā sezonā jāsaņem 139,2 miljoni ASV dolāru, kas ir būtisks izaicinājums Goldensteitas organizācijai, lai sakārtotu savu situāciju ar algu griestiem. “Warriors” iepriekšējo sezonu aizvadīja bez Tompsona, kurš ārstēja Ahileja cīpslas savainojumu, bet jau šajā rudenī viņš, visticamāk, atgriezīsies laukumā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Renē Fāzels
28/09/2021 16:32

Zobārsta 27 gadi IIHF prezidenta amatā – ar ko hokeja sabiedrības atmiņā paliks Fāzels

Aizvadītajā sestdienā Sanktpēterburgā norisinājās starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) kongress, kurā tika ievēlēts jauns organizācijas prezidents. Tam bija jānotiek vēl pagājušajā gadā, taču, paša Renē Fāzela vārdiem runājot, viņš nevarēja atstāt…