“Warriors” līderis sešus gadus finansiāli atbalstīs koledžas golfa programmu

Stefans Karijs, sportazinas.com
Stefans Karijs | Foto: Lachlan Cunningham/Getty Images

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Goldensteitas “Warriors” līderis nākamos sešus gadus finansiāli atbalstīs Hovarda Universitātes golfa programmu.

Karijs izteicās: “Nav svarīgi no kurienes tu nāc vai arī esi finansiāli nodrošināts. Mēs katrs reiz bijām tajā vecumā, kad domājām, kuram no profesionālajiem sportistiem līdzināmies. ir tas sporta veids, kurš ir mans hobijs.”

Kā zināms, tad basketbolists ir liels golfa spēlētājs un viņu šim solim iedvesmoja universitātes pēdējā gada studenta Otisa Fergusona kampaņa, kuras mērķis ir izveidot golfa komandu augstskolā. Karijs finansiāli atbalstīs vīriešu un sieviešu golfu.

Karijs, kurš pats savulaik spēlēja savas augstskolas golfa komandā, palīdzēs arī ar ekipējumu un apģērbu. Hovarda Universitātē golfs būs 20. sporta veids, kuram ir sava programma.

Karijs pats ir piedalījies golfa pasākumos kopā ar citām zvaigznēm, viņš ir golfam veltīta raidījuma “Holey Moley” idejas autors un spēlējis Profesionālo golferu asociācijas (PGA) attīstības tūres sacensībās.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par