“Warriors” nonāk uzvaras attālumā no NBA čempionu titula (VIDEO)

07/06/2018 08:28
Goldensteitas

Aizvadītajā naktī Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) fināla sērijas trešajā spēlē Goldensteitas “Warriors” pārspēja Klīvlendas “Cavaliers” basketbolistus un nonāca uzvaras attālumā no čempionu titula iegūšanas.

“Warriors” ar 110:102 (28:29; 24:29; 31:23; 27:21) pārspēja “Cavaliers” basketbolistus un pašlaik sērijā līdz četrām uzvarām ir izvirzījušies vadībā ar 3-0.

“Cavaliers” pirmo spēles daļu iesāka daudz veiksmīgāk nekā “Warriors” basketbolisti. Visu mača pirmo puslaiku viņi atradās vadībā un vienu brīdi pārsvars sasniedza jau 13 punktu robežu.

Nav noslēpums, ka “Warriors” bieži lielākos apgriezienus uzbrukumā ieslēdz trešajās spēles ceturtdaļās. Tā notika arī šajā mačā, kad trešo ceturksni viesi uzvarēja ar astoņiem punktiem un pārņēma vadību pār spēli.

Lai arī noslēdzošajā ceturtdaļā “Cavaliers” centās atspēlēties un viņiem tas brīžiem arī izdevās, mača beigas veiksmīgāk nospēlēja “Warriors” basketbolisti un izcīnīja trešu uzvaru sērijā.

“Warriors” vienības panākumu atslēga aizvadītajā spēlē bija Kevins Durants, kura kontā 43 gūti punkti, 13 atlēkušās bumbas un septiņas rezultatīvas piespēles. Durents no spēles meta ar 65,2% precizitāti, kā arī trāpīja sešus no deviņiem trīs punktu metieniem.  43 punkti ir Duranta personīgais rekords izslēgšanas spēlēs.

Iepriekšējo maču komandas līderis Stefans Karijs šajā spēlē guva vien 11 punktus un sešas reizes rezultatīvi piespēlēja.

Tikmēr Klīvlendas vienībā ar “triple-double” rādītājiem izcēlās Lebrons Džeimss. Viņam mačā 33 punkti, desmit atlēkušās bumbas un 11 rezultatīvas piespēles. Džeimsam ar 20 punktiem un 13 atlēkušajām bumbām palīdzēja Kevins Lavs.

Sērijas ceturtā un, iespējams, pēdējā spēle paredzēta sestdien, 9. jūnijā plkst. 4:00. Arī šis mačs notiks “Cavaliers” mājvietā.