“Warriors” plāno parakstīt maksimālos līgumus ar Tompsonu un Durantu

Klejs Tompsons un Kevins Durants, sportazinas.com
Kevins Durants
Foto: Kyle Terada/USA TODAY Sports

Piektdien par Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempioniem kļuva Toronto “Raptors”, kas sērijā līdz četrām uzvarām ar 4-2 pārspējo nu jau bijušo čempioni Goldensteitas “Warriors”.

“Warriors” komandu jau visu izslēgšanas turnīru nomāca savainojumi – vispirms Rietumu konferences pusfināla sērijā pret Hjūstonas “Rockets” kājas ikra muskuļa savainojumā iedzīvojās vienības līders . Pēc mēneša viņš atgriezās laukumā un pārplēsa Ahileja cīpslu, kas nozīmē, ka basketbolistam priekšā gaidāms ilgstošs atvesoļošanās process.

Tikmēr finālsērijas sestājā mačā, mēģinot triekt bumbu grozā no augšas, Klejs Tompson pārrāva ceļgala krusteniskās saites un arī viņam priekšā ilgstošs atveseļošanās process. Zīmīgi, ka abi “Warriors” komandas vadošie spēlētāji vasarā kļūst par neierobežotajiem brīvajiem aģentiem.

Kā ziņo NBA apskatnieks Konors Letornē, tad Goldensteitas “Warriors” plāno abiem basketbolistiem piedāvāt maksimālos līgumus uz pieciem gadiem neskatoties uz gūtajām traumām. Tas nozīmē, ka līgumi abiem diviem kopā sasniegtu 350 miljonus ASV dolāru (312 miljoni eiro).

Tompsona tēvs, kurš ir bijušais NBA spēlētājs, Maikls Tompsons izteicies, ka viņa dēls viennozīmīgi parakstīs jaunu līgumu ar “Warriors”.

“Warriors” NBA finālos spēlējuši pēdējās piecas sezonas, izcīnot trīs čempiontitulus.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par