“Warriors” rezervists atgriežas Izraēlā

Dragans Benders
Dragans Benders | Foto: NBA

Horvātu basketbolists karjeru turpinās Telavivas “Maccabi”, ziņo žurnālists Nemanja Žoričs.

Pirms 2019./2020. gada sezonas uzbrucējs parakstīja divu gadu līgumu ar Milvoki “Bucks”. Šajā komandā viņš nospēlēja vien septiņus mačus, atzīmējoties ar caurmērā 3,7 punktiem, 2,9 atlēkušajām bumbām un 1,3 piespēlēm. Viņš spēlēja arī fārmklubā, bet šī gada februārī līgums ar viņu tika lauzts.

Pēc divām nedēļām 10 dienu kontraktu ar Benderu parakstīja Goldensteitas “Warriors”. Pirmajā spēle jaunajā komandā viņš iemeta 13 punktus un izcīnīja deviņas bumbas zem groziem. Pēc kontrakta beigām tika parakstīts vēl viens 10 dienu līgums, bet marta vidū sezona tika apturēta Covid-19 izplatības dēļ un vēl pirms čempionāta atsākšanas viņš kļuva par neierobežoti brīvo aģentu.

Deviņos mačos “Warriors” rindās viņam vidēji 9 punkti, 5,9 atlēkušās bumbas un 2,1 piespēle. Jāatzīmē, ka trīs no deviņām spēlēm Benders sāka starta pieciniekā.

Uzbrucējs debitēja NBA 2016. gadā, kļūstot par Fīniksas “Suns” basketbolistu. Šajā komandā viņš pavadīja trīs sezonas. Kopā horvātam 187 spēles NBA pamatturnīrā, kurās Benders vidēji iemetis 5,4 punktus, izcīnījis 3,9 atlēkušās bumbas un atdevis 1,3 piespēles.

Pirms došanās uz Ziemeļameriku, Benders jau pārstāvējis Telavivas “Maccabi” no 2014. līdz 2016. gadam.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par