“Warriors” sagrauj “Thunder”, “Knicks” devītā neveiksme pēdējās desmit spēlēs (VIDEO)

25/02/2018 10:48

Nacionālajā Basketbola Asociācijā (NBA) šonakt tika aizvadīts gaidīts mačs starp Goldensteitas “Warriors” un Oklahomasitijas “Thunder” koamandām. Intriga gan izpalika, pēc Visu Zvaigžņu spēles pārtraukuma azartu atguvušajai NBA čempionei otrajā puslaikā praktiski pārbraucot pāri viesiem un beigās izcīnot uzvaru ar 112:80.

Mača pēdējās 18 minūtēs praktiski apstājās “Thunder” uzbrukums, kā rezultātā “Warriors” spēja no sev nelabvēlīgā 56:59 panākt +24 (91:67).

Uzvarētāju rindās ar 28 punktiem izcēlās Kevins Durents. “Warriors” no Rietumu konferences līderes Hjūstonas “Rockets” šķir vienas uzvaras tiesa.

Savukārt devīto neveiksmi pēdējos desmit mačos piedzīvojusi krietni novājinātā Ņujorkas “Knicks”, kas savās mājās labā cīņā, tomēr beigās ar 112:121 piekāpās Bostonas “Celtics”, kuras uzvaru ar 31 punktu kaldināja Kairijs Ērvings.

Nākamajā mačā “Knicks” savās mājās uzņems izslēgšanas spēļu tempā pamazām ieejošo “Warriors”.

No citām spēlēm jāatzīmē Portlendas “Trail Blazers” ceturtās ceturtdaļas atspēlēšanās no 15 punktu deficīta (78:93) un dramatiskā uzvara viesos pār pastarīti Fīniksas “Suns” – 106:104.

Portlendas kluba piekto uzvaru pēdējās sešās cīņās ar iespaidīgu 40 punktu sniegumu kaldināja Demjens Lilards.

Līdzīgu atspēlēšanos veica arī Losandželosas “Lakers”, kas Kalifornijas divcīņā izbraukumā ar 113:108 uzveica Sakramento “Kings”. 34 punktus uzvarētāju labā guva Kentavijs Koldvels-Poups.

NBA 25. februāra spēļu rezultāti

Filadelfiijas “76ers” – Orlando “Magic” 116:105 (27:18, 31:22, 29:31, 29:34);

Maiami “Heat” – Memfisas “Grizzlies” 115:89 (34:31, 26:21, 32:18, 23:19);

Ņujorkas “Knicks” – Bostonas “Celtics” 112:121 (24:23, 32:36, 25:29, 31:33);

Goldensteitas “Warriors” – Oklahomasitijas “Thunder” 112:80 (24:19, 28:26, 32:21, 28:14);

Minesotas “Timberwolves” – Čikāgas “Bulls” 122:104 (31:24, 29:38, 26:20, 36:22);

Fīniksas “Suns” – Portlendas “Trail Blazers” 104:106 (24:28, 26:27, 31:16, 23:35);

Jūtas “Jazz” – Dalasas “Mavericks” 97:90 (35:23, 18:27, 21:21, 23:19);

Sakramento “Kings” – Losandželosas “Lakers” 108:113 (29:25, 29:25, 25:37, 25:26).