“Warriors” sazinājusies ar “Rockets”, lai apspriestu Hārdena iespējamo iegūšanu

Džeimss Hārdens un Skots Fosters, sportazinas.com
Džeimss Hārdens un Skots Fosters | Foto: Erik Williams/USA Today Sports/Scanpix

Nacionālās basketbola asociācijas () klubs Goldensteitas “Warriors” sazinājies ar Hjūstonas “Rockets”, lai apspriestu līgas spīdekļa Džeimsa Hārdena iespējamo iegūšanu, ziņo NBC.

Iepriekš izskanēja informācija, ka Hārdens vēlas pamest Hjūstonas “Rockets”, un viņš gribētu nonākt Bruklinā, lai apvienotos ar Kevinu Durantu un Kairiju Ērvingu. Tāpat Ziemeļamerikas mediji vēstīja, ka savu karjeru amerikānis varētu turpināt arī Filadelfijas “76ers”.

Tajā pašā laikā “The Athletic” apskatnieks Šams Šaranija apgalvo, ka saruna starp klubiem izskatījās pēc situācijas izpētes. “Tas bija vairāk kā jautājums – mums ir piedāvājums, varam apspriest, ja vēlaties. Hjūstona ir atvērta piedāvājumiem, bet līdz tiem vēl nav nonācis,” raksta žurnālists un uzsver, ka interesi bijusi no vairākām vienībām.

Līgas zvaigznes līgums ar “Rockets” ir spēkā līdz 2023. gadam. Katru gadu Hārdena alga palielinās, aizvadītajā sezonā tā bija 38,2 miljoni dolāru, nākamajā sezonā – 41,25 miljoni dolāru, savukārt divos nākamajos gados tā būs 44,3 un 47,4 miljoni dolāru.

Tikmēr ESPN apskatnieks Adriāns Vodžnarovskis vēstīja, ka Hjūstonas klubs bija gatavs padarīt Hārdenu par pirmo spēlētāju NBA, kurš pelnītu 50 miljonus dolāru. “Rockets” piedāvāja viņam vēl divu gadu pagarinājumu par 103 miljoniem dolāru, tomēr pats spēlētājs no šāda piedāvājuma atteicās, tādējādi vēlreiz apliecinot savu vēlmi pamest klubu.

Iepriekš izskanēja informācija, ka “Nets” apņēmība iegūt Hjūstonas spīdekli ir visai liela, jo komanda darījumā gatava iekļaut četrus spēlētājus – Spenseru Dinvidiju, Karisu Levertu, Torinu Prinsu un Džeretu Alenu.

Tajā pašā laikā, ja “Rockets” tomēr pieņems lēmumu aizmainīt Hārdenu, tad organizācija pretī gribētu iegūt vērtīgus aktīvus un gatava gaidīt, lai saņemtu kaut ko līdzvērtīgu spēlētāja vērtībai. Turklāt Hjūstonas ofisā valda viedoklis, ka “Nets” tādu aktīvu nav.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par