“Warriors” un “Rockets” nonāk soļa attālumā no Rietumu konferences fināla (VIDEO)

07/05/2018 08:00
Kriss Pols Sportazinas.com

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) aizvadītas divas Rietumu konferences pusfināla spēles. Goldensteitas “Warriors” izbraukumā ar 118:92 pārliecinoši apspēlēja Ņūorleānas “Pelicans”, turpretim Hjūstonas “Rocekts” Jūtā tika galā ar vietējo “Jazz” vienību (100:87).

Sērijas ceturtais mačs starp “Warriors” un “Pelicans” vienībām tika aizvadīts Ņūorleānā. Trešajā mačā “Pelicans” savu skatītāju priekšā prata apspēlēt pērnās sezonas čempionus un aizvadītajā naktī centās sērijā panāk neizšķirtu.

Ceturto sērijas dueli krietni veiksmīgāk iesāka “Warriors” vienība, kura pēc pirmajām 12 minūtēm prata iekrāt 15 punktu pārsvaru (37:22). Lieliski uzbrukumā darojās Kevins Durants, gūstot desmit punktus. Otrajā ceturtdaļā, Entonija Deivisa iedvesmoti, “Pelicans” krietni samazināja starpību un pārtraukumā devās ar septiņu punktu deficītu (54:61).

Otrajā puslaikā “Pelicans” nespēja izrādīt pienācīgu pretsparu “Warriors” vienībai. Trešajā ceturtajā mājnieki zaudēja ar 19:33, bet ceturtajā ar 19:24. Goldensteitas vienība izcīnīja trešo uzvaru sērijā (118:92) un ir ļoti tuvu nākamajai kārtai, jo nākamais mačs norisināsies “Warriors” laukumā.

Uzvarētāju rindās teicams sniegums Kevinam Durantam, kurš “Pelicans” grozā “sabēra” 38 punktus, savāca deviņas bumbas zem groziem, kā arī izdarīja piecas rezultatīvas piespēles. Saspēles vadītājs Stefans Karijs pievienoja 23 punktus.

Tikmēr “Pelicans” rindās Entonijam Deivisam 26 gūti punkti un 12 atlēkušās bumbas, bet Ītuāns Mūrs atzīmējās ar 20 punktiem. Vēl 19 punktus pievienoja Drū Holidejs.

Sērijas ceturtais mačs starp Hjūstonas “Rockets” un Jūtas “Jazz” vienībām tika aizvadīts “džezmeņu” laukumā. Jūtas vienība centās izcīnīt pirmo uzvaru šajā sērijā savu skatītāju priekšā.

Nedaudz veiksmīgāk dueli uzsāka Hjūstonas “Rockets” basketbolisti, kuri, pateicoties Krisa Pola un Džeimsa Hārdena pūliņiem, prata pirmo ceturtdaļu uzvarēt ar septiņu punktu pārsvaru – 30:23.

Otrajās 12 minūtēs, komandām demonstrējot līdzīgu cīņu, “Rockets” savam pārsvaram pievienoja klāt vēl trīs punktus un pārtraukumā devās ar rezultātu 58:48. Lai gan “Jazz” spēlētāji Donavans Mičels un Džo Inglss centās darīt visu, lai neļautu “Rockets” attālināties, tomēr notika pretējais un pēc trešās ceturtdaļas “raķetēm” jau 14 punktu pārsvars – 79:65.

Pēdējās 12 minūtēs “Jazz” vienībai izlieto ūdeni sasmelt neizdevās un “Rockets” svinēja visai pārliecinošu uzvaru – 100:87. Sērijā rezultāts kļuvis 3-1 Hjūstonas labā, turklāt nākamais duelis būs “Rockets” laukumā. Uzvarētāju rindās lielisks sniegums saspēles vadītājam Krisam Polam – 27 punkti, 12 atlēkušās bumbas un sešas rezultatīvas piespēles. Tikmēr Džeimss Hārdens pievienoja 24 punktus. “Double-double” Klintam Kapelam – 12 punkti un 15 bumbas zem groziem.

“Jazz” rindās kārtējā veiksmīgā spēle Donavanam Mičelam – 25 punkti un deviņas atlēkušās bumbas. Ar 19 punktiem izcēlās Austrālijas basketbolists Džo Inglss.