“Watford” bez zaudējumiem turpina Anglijas Premjerlīgu

02/09/2018 22:14
Totenhemas Hotspur, Sportazinas.com

Svētdien Anglijas Premjerlīgā tika aizvadītas trīs ceturtās kārtas spēles. Pārsteigumu šodien sagādāja “Watford” futbolsti, kas pārspēja Totenhemas “Hotspur” klubu, sezonu turpinot bez zaudējumiem.

“Watford” un “Hotspur” vienības līdz šim sezonā bija izcīnījušas trīs uzvaras. Lai gan spēle notika “Watford” laukumā, favorīte tomēr bija “Hotspur” komanda.

Tas bija vērojams arī laukumā, jo pirmais puslaiks aizritēja viesu zīmē. Viņi daudz vairāk kā “Watford” futbolisti kontrolēja bumbu, taču nespēja uzlauzt pretinieku ciešu aizsardzību.

Līdz pirmajiem vārtiem mačā bija jāuzgaida 53 minūtes, kad neveiksmīgi bumbu savos vārtos raidīja “Watford” futbolists Abdulajs Dokūrs. Tomēr mājinieki galvas nenokāra un jau pēc 16 minūtēm ar galvu vārtos bumbu raidīja Trojs Dīnijs, izlīdzinot rezultāta starpību 1:1.

Vēl pēc septiņām minūtēm Hosē Holebasa centrēja bumbu, ko uzņēma un vārtos sita Kreigs Kethārts, panākot “Watford” futbolistiem 2:1. Mača izskaņā mājinieki rezultāta pārsvaru noturēja un svinēja savu ceturto uzvaru sezonā.

Līdz ar šo uzvaru, “Watford” vienība kopā ar “Liverpool” un Londonas “Chelsea” komandām sezonu turpina bez zaudējumiem.

Citos svētdienas mačos Londonas “Arsenal” ar 3:2 apspēlēja Kārdifas “City” futbolistus, bet Mančestras “United” izcīnīja otro uzvaru sezonā ar 2:0 pārspējot “Burnley” komandu.