WBO čempions Okolijs kritizē Brieža izmisīgos aicinājumus cīnīties ar Polu: Beidz šo nonsensu!

23/05/2021 19:59

Pasaules boksa organizācijas (WBO) čempions pirmajā smagajā svarā Lorenss Okolijs (16-0) kritizējis latviešu bokseri Mairi Briedi (27-1), kurš pēdējā laikā visai izmisīgi mēģina izaicināt uz cīņu slaveno “jūtūberi” Džeiku Polu.

Briedis publicējis jau trīs videoklipus, kuros viņš provocē Polu, aicinot viņu uz cīņu, turklāt Mairim piepalīdz arī viņa promouteris Kalle Zaueralnds, kurš arī sociālajos tīklos mēģina piesaistīt Pola uzmanību. Pēc pēdējā video ievietošanas boksa fani sociālajot tīklos arvien vairāk kritizējuši Briedi, ka šādi izmisīgi centieni dzīties pēc naudas viņa izpildījumā paliek smieklīgi. Vienīgais Brieža komandas motīvs šādam “šovam” ir mēģinājums nopelnīt lielu naudu, jo Polam ir milzīga auditorija sociālajos tīklos, piemēram, vairāk nekā 20 miljoni sekotāji “Youtube”.

Okolijs šādus Brieža mēģinājumus nosaucis par nonsensu. “Tas nav pareizi. Šis puisis [Briedis] ir pasaules čempions, bet tas, kas šobrīd notiek, ir joks,” sacīja 28 gadus vecais Lielbritānijas bokseris Okolijs. “Skaidrs, ka te visu izšķir nauda, bet tu nevari izaicināt tādus cilvēkus kā Džeiku Polu, ja tajā pašā laikā tev ir iespēja aizvadīt reālas cīņas.”

Okolijam pieder WBO josta, turklāt viņš nesen izteicās, ka gribētu aizvadīt cīņu ar Briedi, kurš ir aktuālais Starptautiskās boksa federācijas (IBF) un “The Ring” jostu turētājs. Gan Okolijs, gan Briedis pārstāv pirmā smagā svara kategoriju. “Es meklēju cilvēkus, kuriem pieder īstas un leģitīmas jostas un kuri ir aizvadījuši reālas cīņas, tādēļ aizmirsti par šo nonsensu, ko tu šobrīd izpildi un laiks sākt strādāt!”

Savā līdz šim pēdējā video Briedis atcerējās maija sākumā notikušo incidentu, kad Maiami “Hard Rock Stadium” norisinājās Pola un Floida Meivezera plānotās cīņas preses konferencē. Vienā brīdī jūtūberis pēkšņi norāva cepuri Meivezeram no galvas un mēģināja aizskriet. “Džeik! Tu nozagi cepuri, es to atgriezu. Bet nozagt cepuri ir ļoti viegli. Es gribu redzēt, kā tu nozagsi manas jostas,” teica latvietis. 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mairis Briedis (@mairisbriedis)


Vēl pirms tam Briedis ierakstīja otro Polam veltītu video. “Es zinu, ka pašlaik tu skaties šo video. Nebaidies, mazais puika!” teica Briedis īsā video, kā arī papildināja to ar teksta komentāru. “Izdarīsim to. Dod man zīmi.”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mairis Briedis (@mairisbriedis)

Aprīļa beigās Latvijas boksa zvaigzne sociālajos tīklos pirmo reizi provocēja uz cīņu Polu, kurš pēdējā laikā pievērsies boksam un aizvadījis dueļus ar citām ar boksu nesaistītām personām, piemēram, “jūtūberi” Ali Esonu Gibu, kādreizējo Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētāju Neitu Robinsonu un kādreizējo MMA cīkstoni Benu Askrenu.

Pols uzvarēja visās trīs cīņās, kuras fiksētas arī boksa datubāzē “BoxRec”. Savukārt Briedis, kurš ir aktuālais Starptautiskās boksa federācijas (IBF) un “The Ring” jostu turētājs, pauda provocējošus komentārus Pola virzienā. “Sveiks, Džeik! Esmu saģērbies kā tu, bet vienu lietu tu aizmirsi – jostas! Tās tu par naudu nopirkt nevari!

Arī Brieža promouteris Kalle Zauerlands aicinājis Polu cīnīties ar Briedi, taču ar nosacījumu, ka zaudējuma gadījumā viņam būtu jāaiziet no boksa. “Prieks paziņot, ka tev ir iespēja cīnīties par Maira Brieža jostām. Tikai viens nosacījums – ja tu zaudē, tev ir jāpamet bokss, sarunāts?”

Brieža un viņa promoutera provokācijas tiek realizētas ar mērķi nopelnīt naudu, taču Pola piekrišana šādai cīņai, visticamāk, nebūtu loģiska, jo Briedis ir viens no labākajiem pasaules bokseriem pirmā smagā svara kategorijā, kamēr Pols joprojām ir uzskatāms par amatieri un abu līmeņu atšķirība ir milzīga.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Taisons Fjūrijs
21/10/2021 18:19

Depresija, narkotikas un domas par pašnāvību – kā Fjūrijs īstenoja vienu no lielākajiem “kambekiem” sporta vēsturē

Britu boksa spīdeklis Taisons Fjūrijs ir pazīstams kā viens no mūsdienu labākajiem un slavenākajiem šī sporta veida pārstāvjiem. 2015. gadā viņš 27 gadu vecumā “supercīņā” pēc punktiem uzveica slaveno ukraini…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…