WBO vadītājs netic, ka šogad vēl būs redzamas boksa cīņas

15/04/2020 15:21

Boksa cīņu norise šogad ir zem lielas jautājuma zīmes, jo sporta pasauli pamatīgi satricinājis koronavīruss, paudis Pasaules boksa organizācijas (WBO) vadītājs Francisko Valkarsels.

“Fani neapšaubāmi ir boksa sastāvdaļa. Pat, ja bokss lielākoties strādā uz televīzijas ienākumiem, lielākā interese par to ir tieši līdzjutējiem,” sarunā ar Ziemeļamerikas kabeļtelevīzijas kanālu ESPN pauda Valkarsels. “Nedomāju, ka bokss šogad vēl būs redzams. Vismaz ne līdz brīdim, kad to klātienē varēs apmeklēt līdzjutēji.”

“Daži saka, ka cīņas varētu notikt augustā vai septembrī, taču es par to šaubos. Mums ir jāziedo nauda un laiks, kamēr gaidām vakcīnu. Ja promouteri vēlēsies cīņas aizvadīt pirms tam, viņiem nāksies atteikties no prāvas summas.”

Iepriekš WBO vadītājs paziņoja, ka viņa vadītā organizācija ir apturējusi savu darbību līdz pat 15.jūnijam, un visi darbinieki patlaban atrodas pašizolācijā.

WBO pasaules čempiona josta uz brīdi bija arī Maira Brieža rīcība, tomēr, lai to saglabātu, viņam bija jāaizvada revanša cīņa ar poli Kšištofu Glovacki. Latvietis tobrīd gatavojās pasaules boksa supersērijas (WBSS) finālam, kā rezultātā tā netika aizvadīta, jostu Briedim atņemot pagājušā gada novembrī.

WBSS fināls starp Briedi un smagsvaru Junieru Dortikosu sākotnēji bija paredzēts 21.martā Rīgā. Vēlāk cīņu koronavīrusa izplatības dēļ pārcēla uz 16.maiju, bet nu jau paredzams, ka arī šajā datumā bokseri savā starpā netiksies.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Andrejs Makarovs
18/09/2021 17:15

Kādreizējais “Dinamo” vārtsargs Makarovs joprojām skatās komandas spēlēs un sarakstās ar Meiju 

28 gadus vecais Andrejs Makarovs savulaik tika uzskatīts par vienu no Krievijas talantīgākajiem vārtsargiem. Tomēr viņa karjera Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sanāca visai īsa, arī posms Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)…