“Werder” saglabā vietu bundeslīgā

06/07/2020 23:49
Brēmenes

Futbola klubs Brēmenes “Werder” pirmdien Vācijas bundeslīgas pārspēles otrajā duelī uzvaru guva pateicoties pretinieku kļūdai, spēdams saglabāt vietu valsts spēcīgākajā čempionātā

Brēmenes “Werder” viesos spēlēja neizšķirti 2:2 (1:0) ar “Heidenheim”.

Pirmā spēle starp abām komandām noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu. Divu spēļu summā rezultāts bija 2:2, taču brēmenieši saglabāja vietu pateicoties viesos vairāk gūtajiem vārtiem.

Zīmīgi, ka “Werder” komandas pirmos vārtus neguva kāds no kluba spēlētājiem. Ceļu uz bundeslīgu savam klubam trešajā minūtē grieza Normans Toierkaufs, kurš pie sava soda laukuma centās atbruņot “Werder” uzbrucēju, bet sanāca izdarīt sitienu pa gaisā esošu bumbu, kas pārlidoja pāri vārtsargam.

Mača turpinājumā mājinieki dominēja bumbas kontrolē (60%), taču ar vienu izdarītu sitienu vārtu rāmī bija par maz, lai cerētu uz iekļūšanu bundeslīgā. Izlīdzinājumu izdevās panākt vien piecas minūtes līdz dueļa beigām, kad precīzs bija Tims Kleindīnsts. Jau kompensācijas laika ceturtajā minūtē kļūdu aizsardzībā pieļāva “Heidenheim”, ko ātri vien izmantoja Ludvigs Augustinsons, bumbu raidīdams jau tukšos vārtos.

Ar to spēle vēl nebeidzās, jo jau minūti vēlāk soda laukumā noteikumi tika pārkāpti pret mājiniekiem. Kleindīnsts realizēja “pendeli”, tomēr ar to nebija gana, lai iekļūtu bundeslīgā.

No otrās bundeslīgas ceļazīmes uz augstāko līgu nodrošināja “VfB Stuttgart” un Bīlefeldes “Arminia”, kas Vācijas elitē nomainīs izkritušās Diseldorfas “Fortuna” un “Paderborn” komandas.

Jau astoto gadu pēc kārtas par Vācijas bundeslīgas čempioniem tika kronēti Minhenes “Bayern” futbolisti, kas sestdien arī triumfēja Vācijas kausa finālā. Minheniešiem šis bija jau otrais gads pēc kārtas, kad izdevās izcīnīt abas trofejas.

2020./21.gada Vācijas bundeslīgas sezonas sākums plānots 18.septembrī.