“West Ham” iesit trīs vārtus Liverpūlē, izcīnot sezonas pirmo panākumu

16/09/2018 20:32

Trīs zaudējumu sēriju Anglijas premjerlīgas sezonas ievadā pārtraukusi pastarīte Londonas “West Ham”, kas viesos visnotaļ negaidīti ar 3:1 apspēlēja Liverpūles “Everton” futbolistus.

Lai gan pirmajā puslaikā izteikts pārsvars piederēja “Everton” komandai, tomēr pirmos divus vārtus guva tieši viesi – 11. un 31. minūtē ukrainis Andrijs Jarmoļenko panāca attiecīgi 1:0 un 2:0 “West Ham” labā.

Puslaika kompensācijas laikā “Everton” gan beidzot izdevās panākt savu – izlandietis Gilfi Sigurdsons vienus vārtus atguva (1:2).

Lai gan “Everton” turpināja dominēt, tomēr atkal veiksmīgāki izrādījās viesi, kuru labā spēles pēdējos vārtus 61. minūtē guva Marko Arnautovičs – 3:1.

“West Ham” pēc šī mača ir trīs punkti, kamēr “Everton” rēķinā seši.

Tikmēr dienas agrajā spēlē Vulverhemptonas “Wanderers” ar 1:0 apspēlēja “Burnley”, vienīgos vārtus 61. minūtē gūstot meksikānim Raulam Himenesam.

“Wolves” rēķinā šobrīd ir astoņi punkti, kamēr “Burnley” jāsamierinās ar vienu.