“Wild” nezaudē vārtus un panāk izšķirošo sērijas spēli pret “Golden Knights” (VIDEO)

27/05/2021 09:04
Minesotas

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Minesotas “Wild” ar 3:0 apspēlēja Vegasas “Golden Knights”, Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas sērijā panākot rezultātu 3-3. Sērijas izšķirošā spēle norisināsies 28. maijā plkst. 23:00 pēc Latvijas laika.

Pirmie divi mača periodi tika aizvadīti bez vārtu guvumiem. Otrajā trešdaļā komandas atzīmējās ar kautiņu, kad savā starpā cīnijās “Wild” spēlētājs Metjū Dumba un “Golden Knights” hokejists Aleks Martiness. Noslēdzošajās cīņas 20 minūtēs precīzi metieni padevās “Wild” spēletājiem Raienam Hartmanam, Kevinam Fialam un Nikam Bjugstadam. Tikmēr Kamerons Talbots uzvarētāju vārtos atvairīja visus 23 pretinieku metienus.

Citā duelī Tampabejas “Lightning” sasniedza nākamo Stenlija kausa izcīņas kārtu, ar 4:0 pārpējot Floridas “Panthers”, svinot panākumu visā sērijā ar 4-2. Tampabejas vienība uzvarēja pirmo, otro, ceturto un sesto sērijas maču.

Šoreiz “Lightning” sastāvā divas rezultatīvas piespēles Ņikitam Kučerovam un aizsargam Erikam Černakam, bet ar goliem izcēlās Breidens Points, Stīvens Stemkoss, Aleksandrs Killorns un Patriks Marons. Savus vārtos neskartus nosargāja Andrejs Vasiļevskis, kurš tika galā ar visiem 29 “Panthers” hokejistu metieniem.

Jau vēstīts, ka Latvijas uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” komanda noslēdza Stenlija kausa izcīņu. “Penguins” Stenlija kausa Austrumu divīzijas pusfināla sestajā spēlē viesos ar rezultātu 3:5 (2:2, 1:3, 0:0) piekāpās Ņujorkas “Islanders”, kas sērijā līdz četrām uzvarām bija pārāka ar 4-2.