“Wild” trešā uzvara pēc kārtas, Džonss ar diviem vārtiem “pavelk” Kolumbusu (VIDEO)

10/03/2018 10:44

Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) platu soli pretim izslēgšanas spēlēm spērusi Minesotas “Wild”, kas Vankūverā spēja atspēlēties un ar 5:2 pieveikt vietējo “Canucks”, svinot trešo panākumu pēc kārtas.

Spēles rezultātu 53. sekundē gan atklāja mājinieks Maikls Del Zoto, tomēr jau pēc nepilnas minūtes “Wild” hokejists Zeks Parīzī rezultātu izlīdzināja (1:1).

Turpinājumā (otrajā periodā) “Wild” pārņēma iniciatīvu savās rokās, pirms pēdējām 20 minūtēm iegūstot minimālu pārsvaru (3:2).

Noslēdzošajā trešdaļā pārsvars piederēja jau “Canucks”, tomēr pēdējā minūtē Mnesotas komanda savam rēķinam pieplusoja vēl divus vārtus, svinot uzvaru ar 5:2.

Ceturto uzvaru pēc kārtas šonakt izcīnīja Kolumbusas “Blue Jackets”, kas, pateicoties Seta Džonsa otrā perioda sākumā gūtajiem diviem vārtiem pēc kārtas ar 3:2 nolauza pastarīti Detroitas “Red Wings”.

Panākums “Blue Jackets” iecēla izslēgšanas spēļu zonā, komandai pašlaik ieņemot pirmo wild card pozīciju.

Visbeidzot svarīgas uzvaras ar identisku 2:1 izcīnījušas Kalgari “Flames” un Dalasas “Stars”, kas pārspēja attiecīgi Otavas “Senators” un Anaheimas “Ducks”.