“Wizards” basketbolists dodas noskaidrot attiecības ar līdzjutējiem (VIDEO)

22/12/2019 11:33

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Vašingtonas “Wizards” spēlētājs Aizeja Tomass mača laikā devās tribīnēs, lai aprunātos ar pretinieku komandas līdzjutējiem, par ko viņš tika izraidīts no spēles.

Jau ziņots, ka aizvadītajā naktī “Wizards” ar 108:125 zaudēja Filadelfijas “76ers”. Sešas minūtes pirms mača beigām Vašingtonas vienība palika bez Dāvja Bertāna, kurš bija spiests atstāt laukumu savainojuma dēļ. Savukārt trīs minūtes pirms sirēnas spēle beidzās arī Tomasam, taču iemesls bija cits. Vienā no epizodēm basketbolists devās tribīnēs pie “76ers” līdzjutējiem.

“Es aizmetu garām divus soda metienus. Fani sāka man rādīt vidējus pirkstus un kliegt “F*ck you, b*itch”, trīs reizes pēc kārtas. Kad sākās taimauts es devos, lai noskaidrotu attiecības. Teicu, lai viņi neizrāda savu necieņu, jo es, pirmkārt, esmu cilvēks, bet viņi – fani,” basketbolistu citē medijs “The Athletic”.

Pēc taimauta tika paziņots, ka Tomass tiek izraidīts no spēles.

Šosezon 30 gadus vecais aizsargs aizvadījis 21 spēli, izceļoties ar vidēji 13,6 punktiem, 1,7 atlēkušajām bumbām un 4,8 piespēlēm. Karjeras laikā Tomass pārstāvējis arī Sakramento “Kings”, Fīniksas “Suns”, Bostonas “Celtics”, Klīvlendas “Cavaliers”, Losandželosas “Lakers” un Denveras “Nuggets”.

Vašingtonai piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas. Ar astoņām uzvarām 28 spēlēs “Wizards” ieņem 12. pozīciju Austrumu konferencē. Nākamo maču komanda aizvadīs naktī uz 24. decembri plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Ņujorkas “Knicks”.