“Wizards” ĢM: Bīls nav izrādījis vēlmi tikt aizmainītam no kluba

28/07/2021 21:35

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Vašingtonas “Wizards” zvaigzne Bredlijs Bīls nav izrādījis vēlmi tikt aizmainītam uz citu vienību, teica komandas ģenerālmenedžeris Tomijs Šepards.

Tāpat Šepards atzīmēja, ka visas baumas par “Wizards” galvenās zvaigznes aizmainīšanu ir vienkārši troksnis, norādot, ka viņš nevelta uzmanību šīm sarunām. Vēl kluba ĢM atzina, ka vairāki brīvie aģenti labprāt spēlētu vienā komandā ar Bīlu un Raselu Vestbruku, taču, ņemot vērā ierobežotu vietu zem algu griestiem, spēlētāju tirgū būs jārīkojas apdomīgi.

Aizvadītajā sezonā amerikānis laukumā gājis 60 spēlēs, atzīmējoties ar vidēji 31,3 punktiem, 4,7 atlēkušajām bumbām un 4,4 piespēlēm. Savukārt piecos “play-off” mačos viņam caurmērā 30,0 punkti, 6,2 izcīnītas bumbas zem groziem un 4,2 piespēles.

Pirms dažām dienām vairāki līgas komandu vadītāji medijam “Bleacher Report” pavēstījuši, ka Bīls pirms 29. jūlijā gaidāmā drafta varētu pieprasīt savu aizmainīšanu. Līgas klubu vadības gaiteņos parādījusies informācija, ka Bīls līdz ceturtdienai apsver iespēju pieprasīt sevis aizmainīšanu no “Wizards”. “Viņš apzinās, ka lēmums ir jāpieņem pirms drafta,” medijam ziņojis viens no līgas kluba pārstāvjiem. Iepriekšējā sezonā cilvēki, kas ir tuvāk Bīla un “Wizards” savstarpējām attiecībām, noraidīja informāciju, ka viņš vēlētos spēlēt citur. Tikmēr cits avots “Bleacher Report” apstiprināja, ka šobrīd situācija šajā jautājumā ir mainīga.

Avoti vēl informējuši, ka Bīls jaunu komandu meklētu tikai tādā gadījumā, lai nokļūtu vidē, kur viss ir izdarīts, lai uzvaras gūtu nekavējoties. Basketbolists paliks “Wizards” vienībā tik ilgi, cik vien ticēs, ka kopā ar Vašingtonas komandu viņš var tikt tālu izslēgšanas spēlēs.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Andrejs Makarovs
18/09/2021 17:15

Kādreizējais “Dinamo” vārtsargs Makarovs joprojām skatās komandas spēlēs un sarakstās ar Meiju 

28 gadus vecais Andrejs Makarovs savulaik tika uzskatīts par vienu no Krievijas talantīgākajiem vārtsargiem. Tomēr viņa karjera Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sanāca visai īsa, arī posms Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)…