“Wizards” ĢM: Mēs esam gandarīti par Pasečņika progresu

10/03/2020 13:09

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Vašingtonas “Wizards” ģenerālmenedžeris Tomijs Šepards, kuru pārstāv latvieši Dāvis Bertāns un Anžejs Pasečņiks, atbildējis uz līdzjutēju jautājumiem sociālajā platformā “Reddit” un izcēlis arī Pasečņika progresu.

“Ja skatāmies, kā šobrīd mainās spēles stils, tad kļūst arvien grūtāk atrast līdzekļus vienam centra pozīcijas spēlētājam. Taču, mēs esam gandarīti par mūsu garo spēlētāju Tomasa Braienta, Morica Vāgnera un Pasečņika progresu,” spēlētāju attīstību klubā komentēja Šepards.

“Mēs vēlamies izcīnīt pēc iespējas vairāk uzvaru pēdējās 20 regulārās sezonas spēlēs, tomēr galvenais mērķis ir turpināt attīstīt spēlētājus. Spēlētaji kļūst labāki tikai dodot tiem spēles laiku. Skofilds un Pasečņiks ir lieliski piemēri mūsu sistēmai,” par savu komandas sistēmu izteicās ģenerālmenedžeris.

Šepards vērtēja arī šo sezonu: “Šī sezona noteikti mums bija izacinājums, jo nācās iztikt bez Džona Vola. Sākot no pirmssezonas treniņnometnes zinājām, ka visi koncentrēsimies uz spēlētāju attīstību. Domāju, ka esam paveikuši labu darbu, ieguldījuši daudz laika jauno spēlētāju prasmju uzlabošanā, kas var pozitīvi atspoguļoties nākotnē.”

Pasečņiks šajā sezonā ir piedalījies 23 NBA regulārās sezonas mačos, vidēji nospēlējot 17,5 minūtes, kuru laikā viņš ir spējis gūt 6,3 punktus, izcīnīt 4,3 atlēkušās bumbas, grozam uzbrūkot ar 52,8% precizitāti.

Pieslēgties

Dienas fokusā

04/03/2021 09:43

Piecas kļūdas, no kurām Skudra varēja izvairīties

Vakar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” paziņoja par sadarbības izbeigšanu ar latviešu speciālistu Pēteri Skudru. Treneris, kurš Latvijas galvaspilsētā ierādās kā glābējs, bija spiests strādāt diezgan ekstrēmos apstākļos…