“Wizards” ĢM: Mēs esam gandarīti par Pasečņika progresu

Tomijs Šepards, sportazinas.com
Tomijs Šepards | Foto: John McDonnell/The Washington Post

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Vašingtonas “Wizards” ģenerālmenedžeris Tomijs Šepards, kuru pārstāv latvieši Dāvis Bertāns un , atbildējis uz līdzjutēju jautājumiem sociālajā platformā “Reddit” un izcēlis arī Pasečņika progresu.

“Ja skatāmies, kā šobrīd mainās spēles stils, tad kļūst arvien grūtāk atrast līdzekļus vienam centra pozīcijas spēlētājam. Taču, mēs esam gandarīti par mūsu garo spēlētāju Tomasa Braienta, Morica Vāgnera un Pasečņika progresu,” spēlētāju attīstību klubā komentēja Šepards.

“Mēs vēlamies izcīnīt pēc iespējas vairāk uzvaru pēdējās 20 regulārās sezonas spēlēs, tomēr galvenais mērķis ir turpināt attīstīt spēlētājus. Spēlētaji kļūst labāki tikai dodot tiem spēles laiku. Skofilds un Pasečņiks ir lieliski piemēri mūsu sistēmai,” par savu komandas sistēmu izteicās ģenerālmenedžeris.

Šepards vērtēja arī šo sezonu: “Šī sezona noteikti mums bija izacinājums, jo nācās iztikt bez Džona Vola. Sākot no pirmssezonas treniņnometnes zinājām, ka visi koncentrēsimies uz spēlētāju attīstību. Domāju, ka esam paveikuši labu darbu, ieguldījuši daudz laika jauno spēlētāju prasmju uzlabošanā, kas var pozitīvi atspoguļoties nākotnē.”

Pasečņiks šajā sezonā ir piedalījies 23 NBA regulārās sezonas mačos, vidēji nospēlējot 17,5 minūtes, kuru laikā viņš ir spējis gūt 6,3 punktus, izcīnīt 4,3 atlēkušās bumbas, grozam uzbrūkot ar 52,8% precizitāti.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par