“Wizards” no Attīstības līgas izsauc divus basketbolistus, Pasečņiks vēl pie iespējas netiek

Admirals Šofīlds, sportazinas.com
Admirals Šofīlds | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas () komanda Vašingtonas “Wizards” no Attīstības līgas vienības “Capital City Go-Go” izsaukusi divus basketbolistus – Admiralu Šofīldu un Džastinu Robinsonu, kamēr latvietis Anžejs Pasečņiks uz galveno komandu vēl netiek aicināts.

22 gadus vecais saspēles vadītājs Robinsons un viņa vienaudzis – uzbrucējs – Šofīlds šosezon jau uzspēlējuši “Wizards” sastāvā. Robinsons aizvadījis trīs mačus un guvis 1,7 punktus, kamēr Šofīlds piecās cīņās vidēji izcēlies ar 4,4 punktiem.

Abi basketbolisti joprojām nav stabili NBA spēlētāji, tādēļ viņi tiek “mētāti” no galvenās komandas uz Attīstības līgu un otrādi. Šofīlds šogad tika izraudzīts NBA draftā, bet ar Robinsonu tika noslēgts līgums starpsezonā – viņu draftā neviena komanda neizvēlējās.

Joprojām iespēja NBA netiek dota Pasečņikam, kurš šosezon nolēmis cīnīties par vietu “Wizards” sastāvā. Viņš planētas spēcīgākajā līgā vēl nav debitējis, bet Šofīlds un Robinsons nav viņa tieši konkurenti uz vietu “Wizards” rindās.

“Go-Go” mājaslapā norādīts, ka Pasečņiks ir vienīgais nominālais centrs komandā, bet “Wizards” centri ir komandas otrs rezultatīvākais spēlētājs Tomass Braients un Aiens Mahinmi. Tāpat centra spēlētāja pozīcijā var darboties spēka uzbrucējs Morics Vāgners.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par