“Wizards” prezidents: Atrast tādus talantus kā Porziņģis, Kuzma un Bīls nav viegls uzdevums

14/06/2023 11:44
Nokopēts
Maikls Vingers

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Vašingtonas “Wizards” basketbola operāciju prezidents Maiks Vingers sarunā raidījumā “Off the Bench” sniedzis savus komentārus par vienības līderiem.

Vingers iepriekš bijis Losandželosas “Clippers” ģenerālmenedžeris, savukārt tagad viņš pārraudzīs ne tikai “Wizards”, bet arī NBA G līgas komandu Vašingtonas “Go-Go” un Sieviešu nacionālā basketbola asociācijas (WNBA) vienību Vašingtonas “Mystics”. Šosezon “Wizards” ar 35 uzvarām 82 mačā ieņēma 12.vietu Austrumu konferencē un izslēgšanas spēlēm nekvalificējās.

“Ir trīs veidi, kā iegūt talantīgu spēlētāju – drafts, brīvo aģentu tirgus un maiņas darījumi. Dažās sezonās ar “Clippers” mums bija pieredze ar brīvajiem aģentiem. Citreiz brīvo aģentu tirgus ir iespēja iegūt zvaigznes, citu reizi tas tiek izmantots, lai iegūtu vērtīgu rezervistu,” skaidroja Vingers. “Neesmu pilnībā pārliecināts, kā mēs šajā starpsezonā rīkosimies, jo daudz kas ir atkarīgs no mūsu sastāva. Kuzmam un Porziņģim ir spēlētāju opcijas, tas nozīmē, ka viss ir atkarīgs tikai no viņiem. Visticamāk, ka vēl turpmākās nedēļas nezināsim, ko viņi darīs.”

Vašingtonas komanda gaidāmajā vasarā var zaudēt divus no saviem līderiem – gan Porziņģis, gan Kails Kuzma starpsezonā var kļūt par neierobežoti brīvajiem aģentiem. Latvietis var atteikties no sava pēdējā līguma gada, kurā viņš nopelnītu 36 miljonus dolāru, kamēr līdzīga situācija arī ir Kuzmam, kurš var atteikties no garantētiem 13 miljoniem, lai izmēģinātu “savu laimi” brīvo aģentu tirgū.

Tāpat Vingers tika aicināts izteikt savas domas par Porziņģa, Bīla un Kuzmas trio. “Domāju, ka aizvadītajā sezonā bija vairākas komandas, kurām bija augstākās klases talanti, bet kā vienības tās nospēlēja zem savām spējām, jo viņi bija ārpus sastāva savainojumu dēļ. Basketbolistiem bija liels nogurums un daļa no tā ir tāpēc, ka pēdējās sezonas pandēmijas dēļ tika aizvadītas ļoti kompakti. Atrast tādus talantus kā Porziņģis, Kuzma un Bīls nav viegls uzdevums. Ir grūti iegūt trīs tāda kalibra spēlētājus vienā komandā. Vai redzu, ka viņi varētu turpināt spēlēt kopā? Pavisam noteikti.”

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām