“Wizards” skaidro, kāpēc Bertāns ir viens no NBA labākajiem trīspunktnieku metējiem (VIDEO)

Dāvis Bertāns, sportazinas.com
Dāvis Bertāns | Foto: Vašingtonas "Wizards"

Nacionālās basketbola asociācijas () komanda Vašingtonas “Wizards” ar video palīdzību paskaidrojusi, kāpēc latvietim Dāvim Bertānam ir viens no labākajiem realizēto trīspunktu procentiem līgā.

Tika izpētīts, ka viņš pēc dribla metienu izdara 0,47 sekunžu laikā, kas ir par 13% ātrāk nekā vidējais NBA spēlētājs. Tiek atzīmēts, ka Bertānam metiens aizņem nedaudz lielāku laiku nekā acu mirkšķināšana (0,4 sekundes). Video autori pievērsa uzmanību arī Bertāna metienu pozīcijai, norādot, ka metiena brīdī viņi pēdas ir paralēlas.

Šosezon latvietis laukumā gājis 54 mačos, kuros viņš atzīmējies ar vidēji 15,4 punktiem, 4,5 atlēkušajām bumbām un 1,7 piespēlēm. Bertāns realizēja tālmetienus ar 42,4% precizitāti, katrā spēlē izdarot caurmērā 8,7 mēģinājumus.

Februāra vidū Bertāns pirmo reizi karjerā piedalījās zvaigžņu spēles tālmetienu konkursā. Viņš iekļuva finālā, kurā bija spiests atzīt Devina Bukera un Badija Hīlda pārākumu.

Kad NBA pieņēma lēmumu par sezonas pārtraukšanu koronavīrusa Covid-19 izplatības dēļ, “Wizards” ieņēma devīto vietu Austrumos ar 24 uzvarām 64 cīņās.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par