“Wizards” spīdeklis Bīls: Tas nav noslēpums – man zvana daudzas komandas

Bredlijs Bīls, sportazinas.com
Bredlijs Bīls | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Vašingtonas “Wizards” spēlētājs atklājis, ka pēdējo gadu laikā interesi par viņu izrādījušas vairākas komandas.

Amerikāņa līgums ar “Wizards” ir spēkā līdz 2023. gadam. Nākamajā sezonā viņš nopelnīs 28,75 miljonus ASV dolāru (ap 24,5 miljoniem eiro), 2021./2022. gada sezonā – 34,5 miljonus dolāru (29,4 miljonus eiro). Savukārt pirms 2022./2023. gada sezonas Bīlam būs izvēle – palikt uz vēl vienu sezonu Vašingtonā par 37,3 miljoniem dolāru (31,8 miljons eiro) vai kļūt par neierobežoti brīvo aģentu.

“Wizards” līderis jau vairāku gadu garuma ir viens no citu klubu kārotākajiem mērķiem transfēru tirgū. “Karjeras pirmsākumos tas varētu kļūt par nozīmīgu faktoru, tagad – nē. Es vienkārši saprotu savu vērtību, saprotu, ka mani vēlas redzēt arī kaut kur citur, arī tajos klubos, kuru mērķis ir čempiontituls. Viņi mēģina kaut ko darīt, daudzi man zvana, kaut ko piedāvā, prāto, vai varēs iegūt mani. Tas nav noslēpums, tā notiek jau pēdējo pāris gadu laikā,” saka Bīls.

Aizvadītās sezonas 57 mačos amerikānis izcēlās ar vidēji 30,5 punktiem, 4,2 atlēkušajām bumbām un 6,1 piespēli. Aizsargam tā bija astotā sezona “Wizards” vienībā, visu savu karjeru viņš pavadījis ASV galvaspilsētas klubā. 2012. gadā Vašingtona draftēja Bīlu ar trešo numuru.

Iepriekš Bīls paudis velmi visu karjeru pavadīt “Wizards”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par