“Wizards” treneris par Kuzmas uzvaru nesošo metienu: Visi sapņo par tādu momentu

12/01/2023 17:03
Nokopēts
Kails Kuzma

Nacionālas basketbola asociācijas (NBA) komandas Vašingtonas “Wizards” galvenais treneris Vess Anselds pēc izcīnītās uzvaras pret Čikāgas “Bulls” slavējis Kailu Kuzmu par viņa demonstrēto sniegumu.

Jau vēstīts, ka aizvadītajā naktī “Wizards” izcīnīja uzvaru ar rezultātu 100:97. Par panākumu parūpējas tieši Kuzma, kurš 5,7 sekundes pirms pamatlaika beigām realizēja sarežģītu “trejaci”, kas arī galu galā izrādījās uzvaru nesošais metiens. Anselds slavēja uzbrucēju par parādīto sniegumu komandai sarežģītā brīdī – mačā pret buļļiem tā spēlēja bez līderiem Bredlija Bīla un Kristapa Porziņģa.

“Pārtraukumā Kuzmam teicu, ka viņš var ātri veidot uzbrukumu un būt agresīvam, bet ja viņu situācija neapmierina, tad viņam jāspēlē “pick and roll” ar Tadžu [Gibsonu]. Protams, neparedzēju, ka viņš iemetīs tādu metienu. Ja tu esi basketbolists – visi sapņo par tādu momentu. Jau iepriekš esam redzējuši, ka viņš savā neilgajā karjeras posmā šeit [Vašingtonā] var izveidot tādas izspēles. Viņš vienmēr būs par sevi pārliecināts, un šis metiens viņam ir laba zīme. Brīžos, kad laukumā nav Breds un KP, bumba būs viņa rokās, un tagad varējām redzēt, ko viņš ir spējīgs paveikt,” Kuzmu slavēja Anselds.

“Wizards” pēc sezonas 18. panākuma 42 spēlēs nedaudz pietuvojās “play-in” zonai. 10. vietā ar bilanci 19-23 atrodas tieši “Bulls” komanda. Nākamais mačs Vašingtonas vienībai paredzēts naktī uz sestdienu plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Porziņģa bijušo klubu Ņujorkas “Knicks”.

“Wizards” uzvar bez Porziņģa, Sabonim 18. pēc kārtas “double-double” (VIDEO)

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām