“Wizards” treneris par Porziņģa iztrūkumu: Viņš mums dod citu dimensiju, tas ietekmēs visu spēli

24/01/2023 14:17
Nokopēts
Vess Anselds juniors

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Vašingtonas “Wizards” galvenais treneris Vess Anselds juniors pēc aizvadītā treniņa sniedzis savus komentārus par to, kā komanda plāno spēlēt bez savainotā Kristapa Porziņģa.

Porziņģis potītes traumā iedzīvojās 21. janvāra mačā pret Orlando “Magic”. Latvijas basketbolists traumu guva trešās ceturtdaļas vidū, kad neveiksmīgi piezemējās uz kreisās kājas. Kā atklājusi “Wizards” komanda, ka rehabilitācija ritēs vairākas nedēļas un to laikā tiks novērtēta situācija.

“Viņš kustās labāk nekā varēju iedomāties,” par Porziņģa savainojumu izteicās speciālists. “Šobrīd tas ir tikai potītes saišu sastiepums, kas liegs viņam izlaist vienu vai vairākas nedēļas. Iespējams, ka es uz to skatos nedaudz cerīgāk, kā citi, bet atbilde ir pozitīvāka, nekā to varēja gaidīt. Redzēsim, kā tas attīstīsies un cerēsim, ka viņš atgriezīsies laukumā pēc iespējas ātrāk.”

Anseldam junioram tika uzdots jautājums, kā viņš plāno kompensēt Porziņģa iztrūkumu. “Viņš mums dod citu dimensiju, jo ir garais spēlētājs, kurš spēj paplašināt laukumu. Uzbrukumā viņš var izdarīt visu, arī aizsardzībā kopā ar Danielu Gafordu viņi līdz šim izskatījās visai labi. Mums ir pietiekami daudz spēlētāju, kuri var spēlēt augstā līmenī, bet ikreiz, kad paliec bez svarīgas komandas sastāvdaļas, tas ietekmēs visu spēli.”

Gaidāmajā naktī plkst. 3:30 pēc Latvijas laika Dāvis Bertāns un Dalasas “Mavericks” uzņems Porziņģa pārstāvēto “Wizards” vienību.

Bertāns kopā ar “Mavericks” uzņems savu bijušo komandu

“Wizards” nāk klajā ar jaunumiem par Porziņģa traumas nopietnību

 

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
7.46
4.53
1.5
1.5
4.2
6.75
1.65
3.9
5
1.9
3.6
3.8
9.25
6
1.27
8.5
5.25
1.34
1.7
4.4
3.9
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām