“Wizards” zvaigzne Vols: Ļoti vēlos spēlēt un esmu par 110% vesels

Džons Vols, sportazinas.com
Džons Vols | Foto: Photo by LISA O'CONNOR / AFP

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Vašingtonas “Wizards” spēlētajs atzinis, ka ir noilgojies pēc basketbola un šobrīd ir ticis galā ar visiem saviem savainojumiem.

“Jūtos lieliski. Esmu noilgojies un ļoti vēlos spēlēt, esmu par 110% vesels. Strādāju pie sava ķermeņa un ievēroju diētu,” ESPN raidījumā atzīst Vols.

Tāpat saspēles vadītājs vērtējis “Wizards” sniegumu Orlando “burbulī” sezonas noslēgumā. “Domāju, ka mūsu komandai tā bija lieliska iespēja redzēt jaunos puišus un dot viņiem iespēju spēlēt, kļūdīties un mācīties. Skatoties “burbuli” bija dīvaini, jo nebija fanu, taču spēlētāji lieliski cīnījās. Dienas beigās visu, ko varam darīt ir spēlēt augsta līmeņa basketbolu un sacensties. Tas bija tas, ko “Wizards” tur darīja.”

Vols izlaida visu iepriekšējo sezonu, jo viņš ārstēja Ahilleja cīpslas plīsumu. Šo traumu viņš guva pavisam nelāgā veidā, nokrītot mājās pa trepēm.

Viņš ir vislabāk apmaksātākais spēlētājs “Wizards” komandā un viens no pelnošākajiem spēlētājiem visā NBA. Vols ir viens no retajiem spēlētājiem, kuram ir aktīvs “super-max” līgums – tādu komandas var piešķirt spēlētājiem, kuri visu karjeru spēlējuši vienā klubā vai vienībā nonākuši maiņas ceļā, kamēr aktīvs bijis debitanta līgums.

Vola četru sezonu kontrakta vērtība ir 171,1 miljons dolāru. Ik sezonu līdz 2023. gadam viņš saņem 38,2, 41,3, 44,3 un 47,4 miljonus dolāru.

2010. gada NBA drafta pirmais numurs karjeras laikā “Wizards” sastāvā vidēji izcēlies ar 19 punktiem, 4,3 atlēkušajām bumbām un 9,2 rezultatīvām piespēlēm 573 regulārā čempionāta dueļos.

NBA apskatnieki izteikušies, ka “Wizards” nākamsezon būs potenciāli spēcīgs sastāvs ar līderu trijotni – Volu, Bredliju Bīlu un Dāvi Bertānu, kuram gan vēl jāparaksta jauns līgums, kas arī, visdrīzāk, notiks.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par