“Wolves” līderis par Žagaru: No Pasaules kausa mēs atceramies, kāds viņš ir spēlētājs

25/03/2024 18:34
Nokopēts
Artūrs Žagars

Lietuvas basketbola līgas (LKL) kluba Viļņas “Wolves” spēlētājs Rašīds Sulaimons pēc vakar piedzīvotā zaudējuma pret citu galvaspilsētas klubu “Rytas” sarunā ar “Basketnews.lt” pauda savu viedokli par potenciālo Artūra Žagara atgriešanos ierindā.

Vakar LKL norisinājās trešais Viļņas derbijs šosezon, kurā otro reizi uzvaru izcīnīja “Rytas” – 99:83. Pavisam katastrofāla vilkiem izvērtās ceturtā ceturtdaļa, kura tika zaudēta ar 14:30.

“Man patika mūsu saliedētība, lai arī spēlējām sarežģītā atmosfērā. Nemelošu, ka “Rytas” un “Žalgiris” līdzjutēji ir labākie Lietuvā, tāpēc spēlēt izbraukumā vienmēr ir grūti. Bet man patika, kā mēs turpinājām kopā cīnīties. Nonācām iedzinējos, bet parādījām raksturu un atgriezāmies spēlē, progresējām elementos, kur pirms tam mums grūtības. Neskatoties uz pozitīvajiem aspektiem, joprojām ir lietas, kas jāuzlabo, tostarp ir jāstrādā 40, nevis 35 minūtes, kā tas bija šoreiz,” uz maču atskatījās Sulaimons.

“Wolves” ar bilanci 15-8 LKL turnīra tabulā ieņem trešo vietu, neskatoties uz to, ka jau sezonas sākumā komanda palika bez viena no potenciālajiem līderiem Žagara. Jāatgādina, ka fenomenālu Pasaules kausu Latvijas izlases sastāvā aizvadījušais saspēles vadītājs, kurš šosezon no Stambulas “Fenerbahce” tika izīrēts uz “Wolves”, Lietuvas kluba sastāvā paspēja aizvadīt piecas spēles, pirms viņš iedzīvojās ceļgala iekšējo sānu saišu plīsumā.

Tika prognozēts, ka atlabšana no traumas ilgs vismaz piecus mēnešus. Rehabilitāciju Žagars uzsāka Stambulā, bet, tuvojoties potenciālajam atgriešanās brīdim, Žagars jau kopš februāra beigām treniņprocesu turpina Viļņā. “Wolves” šīs sezonas rezultatīvākais spēlētājs Sulaimons norādīja, ka latvietis komandai ļoti palīdzētu.

“No Pasaules kausa mēs atceramies, kāds viņš ir spēlētājs,” par Žagaru teica Sulaimons. “Viņš ir vēl viens spēles veidotājs, kas palīdzētu pārējiem noņemt spiedienu. Piemēram, “Rytas” komandai patīk aktīvi spēlēt aizsardzībā, bet pret viņu tas nestrādātu. Viņam ir lieliskas dribla spējas, viņš iesaista komandas biedrus, var gūt punktus – varētu tikai turpināt viņu slavēt. Ceru, ka viņš atveseļosies un varēs mums pievienoties – ja tas notiks, tas mums būtu vēl viens ierocis cīņā par titulu.”

TOP notikumi
1
X
2
5.78
4.35
1.54
1.49
4.34
6.52
4.15
3.34
1.95
1.33
-
2.85
3.6
-
1.22
3.75
-
1.2
1.2
-
3.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām