“Wolves” treneris: Parādiet man cilvēku, kurš pēc sešu mēnešu pauzes būtu “ass kā nazis”

21/04/2024 10:38
Nokopēts
Artūrs Žagars

Lietuvas basketbola līgas (LKL) kluba Viļņas “Wolves” galvenais treneris Neds Pacevičs komentējis latviešu saspēles vadītāja Artūra Žagara atgriešanos.

Jau vēstīts, ka Žagars vakar “Wolves” sastāvā aizvadīja pirmo spēli pēc pusgadu ilgas traumas ārstēšanas, Viļņas vienībai ar 111:79 sagraujot Arta Ates pārstāvēto Pasvales “Pieno Žvaigzdes”. Žagars laukumā iesaistījās no rezervistu soliņa un piesardzības nolūkos spēlēja vien 11 minūtes un 25 sekundes, kuru laikā viņš piecus punktus (1p. 2/2; 3p. 1/6), kā arī tika pie viena rezultatīvas piespēles, vienas pārtvertas bumbas un vienas kļūdas.

“Wolves” stūrmanim Pacevičam pēcspēles preses konferencē tika vaicāts, vai viņš piekrīt, ka Žagars bija spēlējis ļoti piesardzīgi. “Parādiet man cilvēku, kurš pēc sešu mēnešu pauzes traumas dēļ būtu tik ass kā nazis. Mēs varam viņu tikai “audzēt siltumnīcā” – proti, gatavot treniņos, – bet es uzskatu, ka viņam ir jāspēlē un tas jādara pret labām komandām, it īpaši sezonas beigās. Tas ir normāli, ka viņš šobrīd izvairās no kontakta. Patīkamais ir tas, ka mēs Artūram varam ļaut spēlēt, šī ir daļa no procesa,” teica Pacevičs.

“Protams, viņš ir nedaudz zaudējis ātrumu, bet atkārtošos – tas ir normāli,” skaidroja “Wolves” treneris. “Arī treniņos bezkontakta situācijās viņš izskatās tāpat kā iepriekš, bet ar kontaktu – nedaudz citādāk. Galvenais ir tas, ka Artūrs nav zaudējis savu motivāciju un viņam joprojām deg acis, kas mani iepriecina. Tas apliecina, ka viņš ļoti vēlas atgriezties laukumā.”

Žagars ar skaistu “alley-oop” piespēli atgriežas laukumā pēc pusgada izlaišanas

 

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām