“Wolves” treneris priecīgs par Žagaru, taču joprojām redz vietu progresam

06/05/2024 17:43
Nokopēts
Artūrs Žagars

Lietuvas basketbola līgas (LKL) kluba Viļņas “Wolves” galvenais treneris Neds Pacevičs pēc izcīnītās uzvaras pār Kauņas “Žalgiris” komentēja savas komandas sniegumu, kā arī vērtēja Artūra Žagara paveikto.

Jau vēstīts, ka “Wolves” vakar LKL spēlē sarūpēja pārsteigumu, ar 97:93 pārspējot valsts grandu “Žalgiris” ar Rolandu Šmitu ierindā. “Wolves” spēles sākumā nonāca iedzinējos ar -16, taču spēja veikt 27:0 izrāvienu, lauzt spēles gaitu un galu galā arī izcīnīt uzvaru. Viens no panākuma galvenajiem autoriem bija Žagars, kurš savā trešajā spēlē pēc atgriešanās no traumas guva 16 punktus.

“Patīkami, ka pie -16 neiekritām bedrē un mums no šīs situācijas izdevās izrāpties ārā. Tas apliecina mūsu gribasspēku un to, ka mums ir izveidojies labs komandas kodols. Tāpat esmu priecīgs, ka arī Artūrs [Žagars] iesaistās un pamazām dod ieguldījumu,” uz maču atskatījās Pacevičs. “Šis nebija slikts veids, kā pabeigt regulāro sezonu un doties uz izslēgšanas spēlēm. Saprotam, ka ir beidzies labs posms, bet tagad var teikt, ka sezona sāksies no jauna.”

“Nevēlētos uzsvērt viņa došanos starta pieciniekā, jo mūsu sastāvs bieži šosezon ir mainījies. Šoreiz Artūram atradās vieta, mēs viņam atradām gan lomu, gan minūtes,” Žagara sniegumu vērtēja “Wolves” stūrmanis. “Viņam pēc atgriešanās ir bijušas dažas problēmas, taču iepriekšējās divas, kā arī šī spēle, viņam palīdzēs ātrāk iejusties komandā. Jā, Artūrs ir bijis mūsu komandas sastāvdaļa, taču viņš ar mums kopā nebija teju sešus mēnešus. Ar dažiem spēlētājiem viņš kopā aizvadījis ir tikai trīs spēles, joprojām meklējam saiknes.”

Žagars uguņo pret vareno “Žalgiris” un palīdz “Wolves” tikt pie uzvaras

 

 

TOP notikumi
1
X
2
5.78
4.35
1.54
1.49
4.34
6.52
4.15
3.34
1.95
1.2
-
3.75
2.55
-
1.42
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām