“World Athletics” kārtējo reizi pagarina Krievijas Vieglatlētikas federācijas diskvalifikāciju

17/11/2021 17:09
World Athletics

Starptautiskās Vieglatlētikas savienības (“World Athletics”) kongresā lemts kārtējo reizi pagarināt Krievijas Vieglatlētikas federācijas diskvalifikāciju.

“World Athletics” par sistemātiskiem dopinga pārkāpumiem diskvalificēja Krievijas Vieglatlētikas federāciju 2015.gadā un vairāk nekā 15 reizes pagarinājusi tās sodu.

Trešdien notikušajā balsojumā par diskvalifikācijas pagarināšanu bija 126 delegāti, pret 18, bet 34 atturējās. Kongress diskvalifikāciju pagarināja pēc “World Athletics” rekomendācijām. Kā zināms, pērn decembrī Sporta arbitrāžas tiesa (CAS), izskatot Krievijas vērienīgo dopinga skandāla lietu, lēma, ka šī valsts sporta pasākumos piedalīties nedrīkstēs turpmākos divus gadus.

Līdz ar pieņemto CAS lēmumu, turpmākajās divās olimpiskajās spēlēs un arī visu sporta veidu pasaules čempionātos nebūs redzams Krievijas karogs, kā arī neskanēs šīs valsts himna. Šovasar Tokijā startēja Krievijas Olimpiskās komitejas komanda, bet atsevišķos pasaules čempionātos piedalās Krievijas sporta federāciju komandas.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Jannis Adetokunbo
08/08/2022 10:27

Jannis Adetokunbo par Grieķijas izlasi: Mēs neesam gatavi medaļām vai tituliem

Grieķijas basketbola izlases galvenā zvaigzne Jannis Adetokunbo pēc viena no valstsvienības treniņiem sarunā ar žurnālistiem atzinis, ka, viņaprāt, Grieķijas spēlētāji šobrīd nav gatavi izcīnīt medaļas vai titulus. Grieķijas izlase šī…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām