WTA tūre atsākusies ar Vekičas panākumu

Donna Vekiča
Donna Vekiča | Foto: WTA

Uzvaru pirmajā turnīra spēlē pēc piecu mēnešu pauzes Palermo “International” raudzes sacensībās pirmdien svinēja horvātiete , bet divus panākumus guva mājinieces.

Pirmo uzvaru oficiālos WTA sieviešu turnīros pēc piecu mēnešu pauzes pirmdien izcīnīja pasaules 24.rakete horvātiete Donna Vekiča, kas ar 6-1, 6-2 sagrāva Aranču Rusu (WTA 70.) no Nīderlandes, kamēr vāciete Laura Zīgemunda (WTA 65.) ar 6-3, 6-4 apspēlēja rumānieti Irinu Begu (WTA 81.).

Pamatturnīra pirmajā kārtā vēl mājiniece Sāra Erani (WTA 167.) ar 7-5, 1-6, 6-4 pieveica rumānieti Soranu Mihaelu Kirstju (WTA 75.), bet slovēniete Polona Hercoga (WTA 45.) ar 6-7 (1:7), 3-6 piekāpās pasaules ranga 156.raketei itālietei Elizabetai Kočareto.

Jau ziņots, ka vairāk nekā 400 veiktie Covid-19 testi pirms Palermo “International” raudzes WTA turnīra bijuši negatīvi, taču vēlāk veiktās pārbaudes atklājušas, ka viena no spēlētājam tomēr inficējusies ar vīrusu. Viņa nekavējoties atsaukusi dalību no sacensībām un atrodas karantīnā, taču tenisistei nekādu saslimšanas simptomu, un turnīra norisi tas neietekmēs, vēsta organizatori.

Turnīrs Palermo ir pirmās oficiālās WTA sacensības kopš marta vidus, kad Covid-19 radītās pandēmijas dēļ tika izsludināts sezonas pārtraukums.

Pēc aptuveni piecu mēnešu pārtraukuma sestdien Palermo turnīrā tika aizvadīti pirmie kvalifikācijas mači.

Turnīrā nepiedalās neviena no Latvijas tenisistēm, bet pirmais numurs piešķirts ranga 15.vietā esošajai Horvātijas sportistei Petrai Martičai. Aļona Ostapenko bija plānojusi piedalīties šajā turnīrā, taču vēlāk savu dalību atsauca.

Pērn finālā šveiciete Džila Teihmane ar 7-6 (7:3), 6-2 uzvarēja Kiki Bertensu no Nīderlandes.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par